Slováci na OH - strana 6

Foto Na snímke smutný slovenský
OH Tokio
Medailová séria skončila po dlhých 25 rokoch! Slovensko prvýkrát v ére samostatnosti vyšlo naprázdno

TOKIO - Medailová séria slovenských vodných slalomárov v disciplíne C1 mužov pod piatimi kruhmi sa skončila po 25 rokoch. Nepredĺžil ju Matej Beňuš, obhajca...

Foto Na snímke slovenský vodný
Slováci na OH
Bez dotyku by mal medailu: Matej Beňuš hodnotí svoje vystúpenie vo finále C1

TOKIO - Vodný slalomár Matej Beňuš dosiahol doteraz najlepšie slovenské umiestnenie na olympijských hrách v Tokiu. Toto konštatovanie však pre skúseného...

Richard Nagy
Richard Nagy v závere už nemal sily: Slovenský plavec končí pred bránami semifinále

TOKIO - Slovenský plavec Richard Nagy nebol spokojný so svojím výkonom na olympijských hrách 2020. V oboch rozplavbách na 400 m pol.pr. i 200 m motýlik...

Foto Na snímke slovenská reprezentantka
Prvá Slovenka s výhrou na olympiáde: Debut pod piatimi kruhmi jej vyšiel na jednotku!

TOKIO - Slovenská bedmintonistka Martina Repiská zvíťazila vo svojom prvom zápase olympijského turnaja v Tokiu. V pondelkovom súboji F-skupiny si poradila...

FotoVideo Na snímke atlét Matej
Video Slováci na OH
VIDEO Posledné preteky a obhajoba zlata: Matej Tóth sa v Tokiu rozlúči s kariérou

BRATISLAVA - Smer OH Tokio v pondelok nabrala aj výprava slovenských chodcov. Na Hry XXXII. olympiády odcestovali Mária Katerinka Czaková, Michal Morvay,...

Slovenská reprezentantka v športovej
OH Tokio
Barteková neskrýva sklamanie, no odchádza so vztýčenou hlavou: Zbytočné chyby! Nerozumiem tomu

TOKIO – Slovenská strelkyňa Danka Barteková odchádzala z olympijskej strelnice v Tokiu so vztýčenou hlavou napriek tomu, že jej ušlo finále. V skeete žien...

Obrovské sklamanie Mateja Beňuša: Finálová jazda mu vôbec nevyšla!

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil v C1 na olympijských hrách v Tokiu 6. miesto. V pondelkovom finále zaostal za víťazom Benjaminom Savšekom...

Foto Barbora Balážová
Balážová skončila skôr, ako by si želala: Prehra s takmer o 400 miest nižšie postavenou hráčkou

TOKIO - Účinkovanie slovenskej stolnej tenistky Barbory Balážovej na OH 2020 v Tokiu sa skončilo skôr, ako by si želala. Po vypadnutí z mixu v úvodnom...

Matej Beňuš: Online prenos z finále C1 mužov

Andrej Csemez postúpil do
Fantastická premiéra! Andrej Csemez ide ďalej, protivníka museli počítať už v 1. kole

TOKIO - Slovenský boxer Andrej Csemez pri svojej olympijskej premiére postúpil do osemfinále. V pondelok v 1. kole hmotnostnej kategórie do 75 kg zdolal...

Danka Barteková
Medaila z Londýna sa opakovať nebude: Danka Barteková končí pred bránami finále

TOKIO - Slovenská strelkyňa Danka Barteková nepostúpila do finále skeetu na olympijkých hrách v Tokiu. V kvalifikácii obsadila 13. miesto, keď trafila...

Wang Jang
Slovensko ukázalo svoju silu: Wang Jang totálne rozobral austrálskeho súpera!

TOKIO - Slovenský stolný tenista Wang Jang postúpil do tretieho kola dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo svojom pondelkovom premiérovom vystúpení...

Slovenská favoritka úplne pohorela aj vo dvojhre: Hladká prehra na nulu!

TOKIO - Slovenská stolná tenistka Barbora Balážová neuspela v 2. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Ako nasadená tridsaťjednotka prehrala s rebríčkovo...

Patrik Jány
Patrik Jány uspel v olympijskej finálovej premiére: V najnevhodnejší moment som trafil zle

TOKIO - Slovenský reprezentant Patrik Jány sa v nedeľnom finále vzduchovej pušky na 10 m nevyvaroval chýb, no konečné siedme miesto označil za vynikajúci...

Foto Barbora Mokošová
Barbora Mokošová sa napriek osobnému rekordu do finále v Tokiu nedostala: Som maximálne spokojná

TOKIO - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová nepostúpila do finále viacboja na OH v Tokiu. V kvalifikácii dostala súhrnnú známku 51,199 a po piatich...

Eliška Mintálová
Mintálová napriek zraneniu premiéru zvládla: Rada by som sa prepracovala do finále

TOKIO - Nie je dôležité len sa zúčastniť, ale aj uspieť. S takým heslom prišla do Tokia slovenská vodná slalomárka Eliška Mintálová a pri svojej premiére...

Andrea Podmaníková
Ani nový národný rekord nestačil: Andrea Podmaníková v Tokiu nepostúpila do semifinále

TOKIO - Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková vytvorila v rozplavbách na 100 m prsia na OH 2020 v Tokiu časom 1:08,36 nový národný rekord. V silnej konkurencii...

Matej Beňuš počas kvalifikácie
Beňuš po triumfe v kvalifikácii: Snáď sa dobre vyspím a zajtra ukážem ešte lepší výkon

TOKIO - Matej Beňuš patrí k najväčším slovenským medailovým želiezkam na olympiáde v Tokiu. Pozíciu veľkého favorita na cenný kov potvrdil v úvodný súťažný...

Norbert Gombos počas zápasu
Po Kleinovi končí v prvom kole aj Gombos: Slovenský rodák nestačil na kvalitného Američana

TOKIO - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 1. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Američanovi Marcosovi Gironovi podľahol 6:7 (4), 6:3,...

Na snímke slovenská športová
Mokošová napriek kvalitnému výkonu končí: Viacbojárka vypadáva tesne pred bránami finále

TOKIO - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová nepostúpila do finále viacboja na OH v Tokiu. V kvalifikácii dostala známku 51,199 a po troch skupinách...