Martina Repiská má za sebou skvelý olympijský debut: Dokázala som využiť jej slabé stránky

TOKIO - Slovenská bedmintonistka Martina Repiská má za sebou skvelý olympijský debut. Ako prvá Slovenka dokázala zvíťaziť pod piatimi kruhmi, jej triumf...

Foto Na snímke smutný slovenský
OH Tokio
Medailová séria skončila po dlhých 25 rokoch! Slovensko prvýkrát v ére samostatnosti vyšlo naprázdno

TOKIO - Medailová séria slovenských vodných slalomárov v disciplíne C1 mužov pod piatimi kruhmi sa skončila po 25 rokoch. Nepredĺžil ju Matej Beňuš, obhajca...

Foto Na snímke slovenský vodný
Bez dotyku by mal medailu: Matej Beňuš hodnotí svoje vystúpenie vo finále C1

TOKIO - Vodný slalomár Matej Beňuš dosiahol doteraz najlepšie slovenské umiestnenie na olympijských hrách v Tokiu. Toto konštatovanie však pre skúseného...

Richard Nagy
Richard Nagy v závere už nemal sily: Slovenský plavec končí pred bránami semifinále

TOKIO - Slovenský plavec Richard Nagy nebol spokojný so svojím výkonom na olympijských hrách 2020. V oboch rozplavbách na 400 m pol.pr. i 200 m motýlik...

Foto Na snímke slovenská reprezentantka
Slováci na OH Aktualizované
Prvá Slovenka s výhrou na olympiáde: Debut pod piatimi kruhmi jej vyšiel na jednotku!

TOKIO - Slovenská bedmintonistka Martina Repiská zvíťazila vo svojom prvom zápase olympijského turnaja v Tokiu. V pondelkovom súboji F-skupiny si poradila...

FotoVideo Na snímke atlét Matej
Video Slováci na OH
VIDEO Posledné preteky a obhajoba zlata: Matej Tóth sa v Tokiu rozlúči s kariérou

BRATISLAVA - Smer OH Tokio v pondelok nabrala aj výprava slovenských chodcov. Na Hry XXXII. olympiády odcestovali Mária Katerinka Czaková, Michal Morvay,...

Slovenská reprezentantka v športovej
OH Tokio
Barteková neskrýva sklamanie, no odchádza so vztýčenou hlavou: Zbytočné chyby! Nerozumiem tomu

TOKIO – Slovenská strelkyňa Danka Barteková odchádzala z olympijskej strelnice v Tokiu so vztýčenou hlavou napriek tomu, že jej ušlo finále. V skeete žien...

Obrovské sklamanie Mateja Beňuša: Finálová jazda mu vôbec nevyšla!

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil v C1 na olympijských hrách v Tokiu 6. miesto. V pondelkovom finále zaostal za víťazom Benjaminom Savšekom...

Foto Barbora Balážová
Balážová skončila skôr, ako by si želala: Prehra s takmer o 400 miest nižšie postavenou hráčkou

TOKIO - Účinkovanie slovenskej stolnej tenistky Barbory Balážovej na OH 2020 v Tokiu sa skončilo skôr, ako by si želala. Po vypadnutí z mixu v úvodnom...

Slováci na OH ONLINE
Matej Beňuš: Online prenos z finále C1 mužov

Andrej Csemez postúpil do
Fantastická premiéra! Andrej Csemez ide ďalej, protivníka museli počítať už v 1. kole

TOKIO - Slovenský boxer Andrej Csemez pri svojej olympijskej premiére postúpil do osemfinále. V pondelok v 1. kole hmotnostnej kategórie do 75 kg zdolal...

Danka Barteková
Medaila z Londýna sa opakovať nebude: Danka Barteková končí pred bránami finále

TOKIO - Slovenská strelkyňa Danka Barteková nepostúpila do finále skeetu na olympijkých hrách v Tokiu. V kvalifikácii obsadila 13. miesto, keď trafila...

Wang Jang
Slovensko ukázalo svoju silu: Wang Jang totálne rozobral austrálskeho súpera!

TOKIO - Slovenský stolný tenista Wang Jang postúpil do tretieho kola dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo svojom pondelkovom premiérovom vystúpení...

Slovenská favoritka úplne pohorela aj vo dvojhre: Hladká prehra na nulu!

TOKIO - Slovenská stolná tenistka Barbora Balážová neuspela v 2. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Ako nasadená tridsaťjednotka prehrala s rebríčkovo...

Patrik Jány
Patrik Jány uspel v olympijskej finálovej premiére: V najnevhodnejší moment som trafil zle

TOKIO - Slovenský reprezentant Patrik Jány sa v nedeľnom finále vzduchovej pušky na 10 m nevyvaroval chýb, no konečné siedme miesto označil za vynikajúci...

Foto Barbora Mokošová
Barbora Mokošová sa napriek osobnému rekordu do finále v Tokiu nedostala: Som maximálne spokojná

TOKIO - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová nepostúpila do finále viacboja na OH v Tokiu. V kvalifikácii dostala súhrnnú známku 51,199 a po piatich...

Eliška Mintálová
Mintálová napriek zraneniu premiéru zvládla: Rada by som sa prepracovala do finále

TOKIO - Nie je dôležité len sa zúčastniť, ale aj uspieť. S takým heslom prišla do Tokia slovenská vodná slalomárka Eliška Mintálová a pri svojej premiére...

Andrea Podmaníková
Ani nový národný rekord nestačil: Andrea Podmaníková v Tokiu nepostúpila do semifinále

TOKIO - Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková vytvorila v rozplavbách na 100 m prsia na OH 2020 v Tokiu časom 1:08,36 nový národný rekord. V silnej konkurencii...

Matej Beňuš počas kvalifikácie
Beňuš po triumfe v kvalifikácii: Snáď sa dobre vyspím a zajtra ukážem ešte lepší výkon

TOKIO - Matej Beňuš patrí k najväčším slovenským medailovým želiezkam na olympiáde v Tokiu. Pozíciu veľkého favorita na cenný kov potvrdil v úvodný súťažný...

Norbert Gombos počas zápasu
Po Kleinovi končí v prvom kole aj Gombos: Slovenský rodák nestačil na kvalitného Američana

TOKIO - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 1. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Američanovi Marcosovi Gironovi podľahol 6:7 (4), 6:3,...