Slováci na OH - strana 4

Marián Kováčocy
Slováci na OH
Kováčocy sklamaný z nepríjemnej skutočnosti: Dozvedeli sme sa o tom šesť dní pred odletom

TOKIO – Slovenský strelec Marián Kovačócy sa s olympiádou v Tokiu rozlúčil celkovým 8. miestom v mix trape. Sklamanie netajil, no oveľa viac ho mrzí, že...

Foto Erik Varga
Varga mal na dosah prvý cenný kov z LOH: K medaile nám chýbal kúsok šťastia

TOKIO - Slovenskí reprezentanti v športovej streľbe Zuzana Rehák Štefečeková s Erikom Vargom obsadili v mix trape na OH 2020 v Tokiu štvrté miesto. V súboji...

Foto Marián Kovačócy a Jana
Špotákovú a Kováčocyho mrzí neúspech v mix trape: Vedela som, že máme na medailu

TOKIO - Slovenská trapistka Jana Špotáková sa napriek sklamaniu v mixe nelúčila s olympiádou v Tokiu smutne. Spolu s kolegom Mariánom Kovačócym jej k postupu...

Rory Sabbatini
Rory Sabbatini stráca na lídra päť úderov, domáci idol poskočil na tretie miesto

TOKIO - Slovenský golfista Rory Sabbatini figuruje aj po sobotnom skompletizovaní programu 2. kola olympijského turnaja naďalej na priebežnom 11. mieste,...

Foto Na snímke slovenská atlétka
Skvelé, Emma Zapletalová je v semifinále: Odchádzala som s tým, že som to celé zbabrala!

TOKIO - Slovenská atlétka Emma Zapletalová postúpila na OH v Tokiu do semifinále behu na 400 m prekážok. Úradujúca európska šampiónka do 23 rokov obsadila...

Foto Na snímke slovenskí reprezentanti
Slovensku tesne unikla ďalšia medaila! O všetkom rozhodol až dodatkový rozstrel

Foto Slovenský reprezentant vo vodnom
OH Tokio
Po rokoch trápenia a driny prišiel životný úspech: Grigar prehovoril o famóznom striebre

TOKIO - Slovenský kajakár Jakub Grigar uviedol, že ak by na OH 2016 v Riu de Janeiro vybojoval medailu, v Tokiu by ju získať nemusel. Bál by sa uspokojenia,...

Slovenský reprezentant vo vodnom
Strieborný Grigar po životnom úspechu: Všetko vychádzalo tak, ako som si predstavoval

TOKIO - Pred piatimi rokmi siahal na medailu na svojej prvej olympiáde. Vtedy iba devätnásťročný mladík zaskočil všetkých semifinálovým víťazstvom a dlho...

Foto Na snímke vľavo slovenský
OH Tokio
Grigar ani nevedel, že získal medailu: Myslel som si, že si chalani robia iba srandu!

TOKIO - Jakub Grigar vystúpil ako prvý slovenský kajakár na medailový stupienok na olympijských hrách, ale na ceremoniáli v Tokiu si to ani veľmi neuvedomoval....

Foto Na snímke slovenský reprezentant
OH Tokio
Grigarov úspech rozplakal Slafkovského pred televízorom: Jakub zachránil vodácku česť!

TOKIO - Striebro Jakuba Grigara na OH 2020 v Tokiu je výsledkom jeho športového talentu a skvelého zmyslu pre detail. Po výbornom výkone slovenského vodného...

Slovenský golfista Rory Sabbatini
Sabbatini si v Tokiu polepšil: Mal som zlý začiatok, ale našťastie sa mi podarilo uvoľniť

TOKIO - Slovenský golfista Rory Sabbatini si v 2. kole olympijského turnaja polepšil a posunul sa na priebežné 11. miesto, na ktorom bol spoločne s ďalšími...

Grigar naplnil tušenie svojho otca: Striebornú medailu som mal pred očami dva dni!

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar naplnil tušenie svojho otca Richarda. Ten v podvedomí očakával na OH v Tokiu striebornú medailu, ktorú považuje...

Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Jakub Grigar získal na OH 2020 v Tokiu striebornú medailu v K1. Vo finále skončil druhý so stratou 3,22 s na Čecha Jiřího...

Jakub Grigar: Online prenos z finále K1 mužov

Foto Slovenská reprezentantka v behu
Tomu sa povie smola: Gajanová zabehla najlepší čas v sezóne, postup jej ušiel o jedno miesto

TOKIO - Slovenská atlétka Gabriela Gajanová neprenikla na OH v Tokiu do semifinále na trati 800 m. V šiestom rozbehu obsadila 7. miesto časom 2:01,41 min...

Foto Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák
Sprevádza ju už dvadsaťpäť rokov: Štefečekovej tréner sa dočkal vysnívaného zlata

TOKIO - Tréner Branislav Slamka už dlho sníval o olympijskom zlate. Najcennejší kov z najprestížnejšieho športového podujatia jeho zverencom dlho unikal....

Foto Slovenská reprezentantka vo vodnom
OH Tokio
Napriek eskimákovi prekĺzla do boja o medaily: Škáchová má za sebou neoceniteľnú skúsenosť

TOKIO - Vo finále to napokon nevyšlo podľa predstáv, ale 9. miesto pri premiére v tejto fáze na vrcholnom podujatí a hneď priamo na olympiáde treba brať...

Na snímke slovenský reprezentant
Varga je napriek sklamaniu v rozstrele spokojný: Nemusím sa hanbiť, nebolo mi viac súdené

TOKIO - Slovenskému strelcovi Erikovi Vargovi unikol postup do šesťčlenného finále trapu na olympijských hrách v Tokiu. V kvalifikácii dosiahol 122 bodov...

OH Tokio
Štefečekovej sa na ceremoniáli liali slzy po tvári: Som zlatá a to tu zostane navždy!

TOKIO - Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková si oslavy olympijského zlata v trape užije len chvíľku, myslí už totiž na ďalšiu disciplínu. Slovenská olympionička...

Foto Austrálska vodná slalomárka Jessica
Jessica Foxová sa zapísala do histórie vodného slalomu: Toto ešte nikto nedokázal!

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Ako prvá vodná slalomárka si tak vybojovala olympijskú...