Slováci na OH - strana 2

Foto Na snímke slovenská posádka
Slováci na OH
Fantastická správa z Tokia! Slovenský štvorkajak vybojoval medailu

TOKIO - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam Botek získal na OH 2020 bronzovú medailu v K4 na 500 m. Vo finále finišoval...

Foto Na snímke slovenská reprezentantka
Teplo, červené karty a obavy z penalizácie: Czaková chcela, aby sa umiestnenie začínalo trojkou

SAPPORO - Slovenská reprezentantka Mária Katerinka Czaková dosiahla na svojej tretej olympiáde najlepšie umiestnenie v chôdzi na 20 km. So 45. miestom...

Foto Na snímke vpravo slovenský
Osudový tréner, zlaté Rio a boj za očistenie mena: Tóth si zaslúži najväčší obdiv a rešpekt

SAPPORO - Matej Tóth definitívne ukončil svoju pozoruhodnú kariéru. Rozlúčil sa s ňou pod piatimi olympijskými kruhmi v Sappore, kde na svojej záverečnej...

Foto Na snímke slovenský reprezentant
Slovenského chodca chytali kŕče, no cieľ preťal: Bolo to peklo, najťažšie preteky v živote!

SAPPORO - Slovenský chodec Michal Morvay si v piatok odkrútil premiéru na olympijských hrách. Na 50 km trati v horúcom Sappore urputne bojoval a dokázal...

Káštvorka ukázala svoju silu! Skvelý výkon a suverénny postup do semifinále

TOKIO - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam Botek sa na OH 2020 v Tokiu prebojoval priamo do sobotňajšieho semifinále...

Kríza ho odsunula z bojov o medaily: Matej Tóth sa rozlúčil s kariérou!

SAPPORO - Poľský reprezentant Dawid Tomala získal olympijské zlato v chôdzi na 50 kilometrov. Trať v Sappore zvládol za 3:50:08 hodiny, druhého Jonathana...

FotoVideo Martina Sabbatiniová pózuje so
Video OH Tokio
VIDEO Manželia Sabbatiniovci stále snívajú: Rory zanechal mladšej generácii krásny odkaz

BRATISLAVA - Mimoriadny úspech na olympijských hrách v Tokiu dosiahol golfista Rory Sabbatini, ktorý vybojoval pre Slovensko striebornú medailu. Po jeho...

Foto Na snímke atlét Matej
Tóth uzavrie v piatok svoju pozoruhodnú kariéru na OH: Sám seba vôbec nevnímam ako top favorita

SAPPORO - Slovenský chodec Matej Tóth uzavrie už v piatok svoju pozoruhodnú kariéru na olympijských hrách v Japonsku. V Sappore ho čaká obhajoba zlata...

Foto Slovenský dvojkajak v zložení
Slovákom to vôbec nevyšlo: Realita nám ukázala, kde sa nachádzame!

TOKIO - Slovenskí reprezentanti Samuel Baláž a Adamom Botekom mali po vydarených výsledkoch v sezóne v K2 na 1000 metrov medailové očakávania, konkurencia...

Slovenský dvojkajak v zložení
Sen o medaile sa rozplynul: Botek a Baláž prepálili začiatok, v závere im chýbali sily

TOKIO - Austrálsky dvojkajak v zložení Thomas Green, Jean van der Westhuyzen získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v K2 na 1000 m. Vo finále triumfoval...

Foto Na snímke tím slovenských
ROZHOVOR s Denisom Myšákom pred štartom v Tokiu: Má slovenská káštvorka na zlatú medailu?

TOKIO - Z piatich posledných letných olympijských hier sa slovenská "káštvorka" vrátila tri razy s cenným kovom. Naša vlajková loď patrí medzi najväčších...

Slovenská reprezentantka v športovej
Barteková už nebude figurovať v komisii športovcov MOV! Opätovné zvolenie nevyšlo

TOKIO - Slovenskú strelkyňu Danku Bartekovú nezvolili opätovne do komisie športovcov Medzinárodného olympijského výboru (MOV). Barteková v nej pôsobila...

Foto Slovenský reprezentant v zápasení
Premiéra pod olympijskými kruhmi nevyšla: Boris Makojev prehral!

TOKIO - Slovenský reprezentant v zápasení voľným štýlom Boris Makojev neuspel v úvodnom kole olympijského turnaja v Tokiu v hmotnostnej kategórii do 86...

Napriek komplikáciám postúpili ďalej: Slovenský dvojkajak musel zabojovať až vo štvrťfinále

TOKIO - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Adam Botek sa na OH 2020 v Tokiu prebojoval do štvrtkového semifinále K2 na 1000 m. Vicemajstri Európy...

Slovenský reprezentant v zápasení
OH Tokio
Zápasník Makojev schytal poriadne ťažký žreb: V úvodnom kole ho čaká trojnásobný európsky šampión

TOKIO - Slovenský reprezentant v zápasení voľným štýlom Boris Makojev sa v stredajšom 1. kole olympijského turnaja v kategórii do 86 kg stretne so štvrtým...

Foto Slovenský rýchlostný kanoista Peter
Gelle sa nevyrovnal s vetrom a finálová účasť mu utiekla: Veľmi mi utekalo pádlo

TOKIO - Slovenský rýchlostný kanoista Peter Gelle sa na OH v Tokiu neprebojoval do finále disciplíny K1 na 1000 m. V prvom utorňajšom semifinále obsadil...

Foto Slovenský šprintér Ján Volko
OH Tokio
Olympiádu si predstavoval inak: Šprintér Volko končí už v rozbehoch!

TOKIO - Slovenský šprintér Ján Volko nepostúpil na OH v Tokiu do semifinále behu na 200 metrov. V druhom zo siedmich utorňajších rozbehov skončil na piatej...

Na snímke slovenská atlétka
Zapletalová si po nevydarenom semifinále aj poplakala: Toto bola už riadna sprcha

TOKIO - Slovenská atlétka Emma Zapletalová obsadila na OH v Tokiu 15. miesto v behu na 400 m prekážok. S celkovým výsledkom bola spokojná, no mrzelo ju...

Foto Na snímke slovenská atlétka
Bojovný výkon v hustom daždi: Emma Zapletalová nepostúpila do finále 400 m prekážok

TOKIO - Slovenská atlétka Emma Zapletalová sa na OH v Tokiu neprebojovala do finále behu na 400 m prekážok. V pondelňajšom druhom semifinále skončila na...

Galovič vyzdvihol Grigarove schopnosti: Verím, že v Paríži bude útočiť na zlato

TOKIO - Medailová séria slovenských vodných slalomárov sa neskončila ani na olympijských hrách v Tokiu. V záverečnej disciplíne v kanáli Kasai ju natiahol...