Hráčky MŠK Iuventa Michalovce
Hádzaná
Slovenský zástupca to v Portugalsku dokázal: Michalovce vo veľkom finále zabojujú o titul!

LISABON - Hádzanárky Iuventy Michalovce postúpili do finále Európskeho pohára EHF. V nedeľňajšom odvetnom semifinálovom súboji remizovali na palubovke...

Ostatné športy - strana 13

Lopta počas finálového súboja
Volejbal
Definitívny koniec nádejí: Slovenky so Španielskom neuhrali ani set a sen o ME sa im rozplynul

PEZINOK - Slovenské volejbalové reprezentantky do 20 rokov nepostúpil na tohtoročné ME. V B-skupine na domácej pôde v Pezinku podľahli v nedeľu Španielsku...

FotoVideo Radosť Sloveniek z postupu
Video ME v hádzanej
Je to tam! Slovenky sa po súboji s Ukrajinou po desiatich rokoch vracajú na ME

ŠAĽA - Hádzanárky Slovenska postúpili na tohtoročné majstrovstvá Európy v Rakúsku, Maďarsku a Švajčiarsku.

Tajmuraz Salkazanov
Bojové športy
Kľúčový boj nezvládol: Slovenský zápasník prehral v priamom súboji o miestenku na OH v Paríži

BAKU - Slovenský zápasník Tajmuraz Salkazanov neuspel v priamom súboji o miestenku na OH 2024 v Paríži.

Eva Seidlová
Beh
Ako 75-ročná odbehla už 515. maratón: Slovenská rekordérka ďalej píše históriu!

TLMAČE/BRATISLAVA - Slovenská rekordérka Eva Seidlová odbehla v nedeľu svoj v poradí 515. maratón. Na 19. ročníku ČSOB Bratislava maratónu dosiahla napriek...

Slovenskí reprezentanti Matej Sýkora
ME vo volejbale
Rýchlo zabudnúť a čo najskôr sa oklepať: Slováci ukončili turnaj bez zisku bodu

DAUGAVPILS - Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 20 rokov prehrali v lotyšskom meste Daugavpils aj vo svojom treťom zápase na turnaji 2. kola kvalifikácie...

Foto Mestawut Fikirová oslavuje výhru
Beh
Mohol sa stať zázrak: Olympijská víťazka sa po piatich rokoch vrátila a skončila na pódiu

PARÍŽ - Víťazmi Parížskeho maratónu sa stali Etiópčania Mulugeta Uma a Mestawut Fikirová.

Na snímke víťazka v
Atletika
ČSOB Bratislava maratón bez slovenského víťaza: Triumfovali Kosek a Šustičová

BRATISLAVA - Poliak Pawel Kosek a Chorvátka Nataša Šustičová vyhrali 19. ročník ČSOB Bratislava maratónu.

Slovenská vlajka - ilustračné
Zimné športy
Skvelý úspech pre Slovensko: Naši reprezentanti oslavujú medailu v ďalekom Gruzínsku

GUDAURI - Slovenskí reprezentanti v snoubordingu obsadili v tímovej súťaži na MSJ v snoubordkrose v gruzínskom Gudauri tretie miesto.

FotoVideo Nikola Jokič sa snaží
Video NBA
VIDEO Vždy je tam, kde ho potrebujú: Nikola Jokič predviedol ukážkovú šou

DENVER - Basketbalisti Denveru zvíťazili v noci na nedeľu v zámorskej NBA nad Atlantou 142:110 a dostali sa sa na čelo tabuľky Západnej konferencie.

Veľká cena Japonska
Formula 1
Red Bull na čele, úvod poznačila nehoda: Online prenos z Veľkej ceny Japonska

SUZUKA - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú Veľkú cenu Japonska seriálu formuly 1.

Natália Hejková, trénerka roka
Basketbal
Jedinečná osobnosť slovenského športu: Všetko najlepšie, Vaša excelencia, pani trénerka Hejková!

PRAHA - Charizmatická basketbalová trénerka Natália Hejková oslávi v nedeľu okrúhle jubileum - 70 rokov.

Patrioti sa stali po
Niké SBL
Vyhrali aj posledné kolo a ovládli základnú časť: Levice idú do play-off z pozície jednotky

LEVICE - Basketbalisti Levíc uzavreli základnú časť Niké SBL víťazstvom nad BKM Lučenec 82:76.

Nevyšlo to ani na druhýkrát: Slovenskí volejbalisti nezvládli ani súboj s Nemeckom

DAUGAVPILS - Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 20 rokov prehrali v lotyšskom meste Daugavpils aj vo svojom druhom zápase 2. kola kvalifikácie o postup...

Foto Na snímke pred sieťou
Volejbal
Komplikácia v súboji s Gréckom: Zápas ako na hojdačke sa rozhodol až v 5. sete

PEZINOK - Slovenské volejbalové reprezentantky do 20 rokov prehrali vo svojom druhom stretnutí 2. kola kvalifikácie o postup na tohtoročné ME. V B-skupine...

Slovenské akvabely Lea Anna
Vodné športy
Skvelý výsledok slovenských akvabel: Z Pekingu si odnášajú pódiové umestnenie

PEKING - Slovenské synchronizované plavkyne Chiara Dikyová a Lea Krajčovičová obsadili 3. miesto v súťaži technických párov na podujatí Svetového pohára...

Ilustračné foto
Stolný tenis
Tesnejšie to už ani nemohlo byť: Finále extraligy ovládla dedina z južného Slovenska

LEVICE - Stolní tenisti SK Vydrany vyhrali sobotňajšie finále slovenskej extraligy nad STK Vyhne 5:4 na zápasy.

Na snímke slovenský reprezentant
Chcelo to len trochu šťastia na jeho stranu: Slovenský mladík siahal na medailu z MS

GUDAURI - Slovenský snoubordista Samuel Sakál obsadil na MSJ v snoubordkrose v gruzínskom Gudauri štvrté miesto.

Video Peter Sagan pred zápasom
Video Ligue 1
VIDEO Peter Sagan je stále veľkým menom: Tourminátor prekvapil po boku bývalej hviezdy Anglicka

LILLE - Jediný piatkový zápas futbalovej Ligue 1 medzi Lille a Olympique Marseille (3:1) mal dvoch zaujímavých hostí. O slávnostný výkop sa postarali slovenský...

Foto Max Verstappen počas kvalifikácie
Formula 1
Dokázal to, čo Hamilton pred deviatimi rokmi: Lietajúci Holanďan v Japonsku napísal kus histórie

SUZUKA - Kvalifikáciu na Veľkú cenu Japonska formuly 1 v Suzuke vyhral trojnásobný majster sveta Max Verstappen pred kolegom z Red Bullu Sergiom Pérezom....

Formulové divadlo na legendárnej
Formula 1
Formulové divadlo na legendárnej Suzuke: Online z kvalifikácie na Veľkú cenu Japonska

SUZUKA - Holandský jazdec Red Bullu Max Verstappen sa stal víťazom kvalifikácie na Veľkú cenu Japonska F1.