Atletika - strana 2

Nórsky vrhač guľou Eivind
Atletika
Vskutku na porazenie: Olympijský medailista sa zranil šialeným spôsobom, rozum zostáva stáť

OSLO - Strieborný olympijský medailista v hode kladivom Eivind Henriksen musel odložiť prípravu na olympijskú sezónu, pretože si poranil koleno, keď vynášal...

Na snímke koordinátor a
MS v atletike
Slovenský tréner cítil po pretekoch frustráciu: Som znechutený z počínania rozhodcov!

BRATISLAVA - Slovenskí atléti zaznamenali na halových MS v Glasgowe štyri umiestnenia v prvej dvadsiatke. Štafeta 4x400 m obsadila 7. priečku v národnom...

Štart podujatia ČSOB Bratislava
Beh
Ak ešte nemáte vstupenku, nie je na čo čakať: Rekord maratónu sa otriasa v základoch

BRATISLAVA - Mesiac pred úvodným štartovým výstrelom 19. ročníka ČSOB Bratislava Marathon, ktorý sa uskutoční v prvý aprílový víkend (6.-7. 4.), padla...

FotoVideo Armand Duplantis po tvrdo
Video MS v atletike
VIDEO Prepáč, mami, nechcel som! Duplantis čelil nevídanému tlaku, najťažší triumf v živote

GLASGOW - Svetový rekordér Armand Duplantis sa nikdy nenadrel toľko ako v nedeľu na halových majstrovstvách sveta v Glasgowe. Hviezdny skokan o žrdi to...

Foto Devynne Charltonová na halových
Výkon ako z inej galaxie: Bahamská atlétka prekonala svetový rekord

GLASGOW - Bahamská atlétka Devynne Charltonová zabehla na halových MS v Glasgowe nový svetový rekord v behu na 60 m cez prekážky 7,65 s.

Stanislava Škvarková
Slovenky zostali pred bránami finále: Forsterová s druhým najlepším časom kariéry

GLASGOW - Slovenské reprezentantky Viktória Forsterová a Stanislava Škvarková nepostúpili do finále behu na 60 m prek. na halových MS v Glasgowe.

Foto Vpravo slovenská prekážkarka Viktória
Forsterová aj Škvarková v semifinále, ani národný rekord Slovákom na finále MS nestačil

GLASGOW - Obe slovenské reprezentantky napokon budú štartovať v semifinále na 60 m prek. na halových MS v Glasgowe. Stanislava Škvarková obsadila pôvodne...

FotoVideo Julien Alfredová získala zlatú
Video Beh
VIDEO Možno ste o ňom nikdy nepočuli: Historický úspech na MS pre 180-tisícový štát

GLASGOW - Svätá Lucia sa zaradila medzi štáty, ktoré získali zlato na atletických halových majstrovstvách sveta.

Foto Benson Kipruto
Beh
Keňa a Etiópia oslavujú svojich hrdinov, favorit na olympijské zlato zažil nezdar

TOKIO - Víťazmi Tokijského maratónu sa stali Keňan Benson Kipruto časom 2:02:16 h a Etiópčanka Sutume Asefa Kebedeová za 2:15:55.

Video Femke Bolová
Video Beh
VIDEO Fenomenálny výkon bežeckej ikony: Holanďanka vylepšila vlastný svetový rekord

GLASGOW - Holandská bežkyňa Femke Bolová získala zlato na 400 m na atletických halových MS v Glasgowe v novom svetovom rekorde 49,17 s. Svoj vlastný najlepší...

Foto Sprava strieborný Mattia Furlani,
Dráma v stredomorskom derby, rozhodol až druhý výkon: Grécky titán opäť vystúpil na vrchol

GLASGOW - Grécky skokan do diaľky Miltiadis Tentoglu obhájil titul na atletických halových MS v Glasgowe.

Viktória Forsterová počas halového
Najlepšia slovenská dvojica smutná, Forsterová: Snívala som, že sa priblížim k osobnému rekordu

GLASGOW - Slovenské šprintérky Viktória Forsterová a Monika Weigertová nepostúpili v sobotu do semifinále behu na 60 m na halových MS v Glasgowe.

Video Zlatá medailista Christian Coleman
Video Beh
VIDEO Neskutočný súboj hviezdnych Američanov má svojho víťaza: Rozhodli iba tri stotiny

GLASGOW - Súboj hviezdnych amerických šprintérov na atletických halových MS v Glasgowe sa skončil v prospech Christiana Colemana, ktorý v piatok vybojoval...

Christian Coleman
Rekord šampionátu aj svetový výkon roka: Atletické MS v Glasgowe priniesli hviezdne výkony

GLASGOW - Američan Christian Coleman triumfoval v behu na 60 m na atletických halových MS v Glasgowe. Vo finále zvíťazil vo svetovom výkone roka 6,41 s.

Ján Volko
Na semifinále nastúpil aj napriek zraneniu: Volko v Glasgowe tesne prišiel o finále MS

GLASGOW- Slovenský atlét Ján Volko sa neprebojoval medzi najlepšiu osmičku do finále behu na 60 m na halových MS v Glasgowe. V druhom piatkovom semifinále...

Ján Volko (v strede)
Najlepší výkon sezóny, ale nešťastné zranenie: Volkova účasť v semifinále MS je neistá!

GLASGOW - Slovenský atlét Ján Volko postúpil do semifinále na 60 m na halových MS v Glasgowe. V siedmom rozbehu obsadil druhú priečku výkonom sezóny 6,59 s.

Foto Zľava guliarky Yemisi Ogunleye,
ME v atletike
Rozdiel pár centimetríkov: O prvom zlate na šampionáte rozhodol poriadne dramatický boj

GLASGOW - Prvú zlatú medailu na atletických halových MS v Glasgowe získala kanadská guliarka Sarah Mittonová.

Na snímke zľava koordinátor
Atletika
Usaďte sa, prvé dejstvo tejto sezóny sa začína: Slovensko nemá prehnané očakávania

GLASGOW - Slovenská výprava bude mať na 19. halových majstrovstvách sveta v Glasgowe deväť atlétov. Viac nikdy v histórii nemala, rovnaký počet sa predstavil...

Národné atletické centrum, dejisko
Atletika
Fanúšikovia atletiky, toto si musíte prečítať: Svetový šampionát čakajú veľké zmeny

GLASGOW - Majstrovstvá sveta budú počnúc rokom 2025 uzatvárať atletickú sezónu. Rozhodla o tom Svetová atletika, ktorá to zverejnila na svojom webe.

Taliansky futbalový tím počas
Taliansko to nebude: Boj o svetový šampionát vyhralo ázijské veľkomesto

RÍM - Majstrovstvá sveta v atletike sa v roku 2027 uskutočnia v Pekingu. V stredu o tom rozhodla Svetová atletika.