Atletika - strana 3

Foto Američan Noah Lyles ovládol
Atletika
Diamantová liga v Lausanne: Lyles vyhral dvojstovku, Bolová triumfovala na 400 metrov cez prekážky

LAUSANNE - Kubánsky trojskokan Andy Diaz triumfoval na mítingu Diamantovej ligy vo švajčiarskom Lausanne výkonom 17,67 m. Na ďalších dvoch priečkach skončili...

Gabriela Gajanová
Beh
Skvelý výkon slovenskej osemstovkárky: Gajanová zabehla v Lausanne druhý najlepší výkon kariéry!

LAUSANNE - Slovenská osemstovkárska jednotka Gabriela Gajanová utvorila na mítingu Diamantovej ligy vo švajčiarskom Lausanne slovenský výkon roka 2:00,82...

FotoVideo Švédsky skokan o žrdi
Video Atletika
Duplantis so suverénnym víťazstvom v Diamantovej lige: V Lausanne prekonal rekord mítingu

LAUSANNE - Švédsky skokan o žrdi Armand Duplantis suverénnym spôsobom triumfoval na atletickom mítingu Diamantovej ligy vo švajčiarskom Lausanne. Na tretí...

Nórsky bežec Jakob Ingebrigtsen
Ostatné
Organizátori hlásia úspešný európsky šampionát: Mníchov má na to, aby usporiadal OH

MNÍCHOV - Multišportové majstrovstvá Európy, ktoré sa od 11. do 21. augusta konali v Mníchove, skončili podľa organizátorov úspechom. Akciu navštívilo...

Barbora Špotáková
Atletika
Dokázala niečo, čo sa nikdy predtým nestalo: Česká legenda hviezdi aj v pokročilom veku

PRAHA - Dva dni po bronzovom finále majstrovstiev Európy má česká oštepárka Barbora Špotáková bolesti. Štyridsaťjedenročná veteránka cíti pravé rameno...

Foto Rozlúčka Usaina Bolta v
Beh
Jeho víťazné gesto sa stalo nesmrteľným: Usain Bolt sa rozhodol pre netradičný krok

WASHINGTON - Jamajský šprintérsky fenomén Usain Bolt, ktorý pred piatimi rokmi ukončil kariéru, požiadal v USA o zaregistrovanie ochrannej obchodnej značky.

FotoVideo Zľava chodec Michal Morvay,
VIDEO Slovenskí atléti prekonali na ME očakávania: V budúcnosti môžu prísť aj cenné kovy

BRATISLAVA - Slovenská výprava si na atletických ME počínala nad očakávanie. Do Mníchova odchádzala so zámerom skončiť raz vo finále, no napokon si priniesla...

FotoVideo Šprintéri Veľkej Británie oslavujú
Video Beh
VIDEO Famózne výkony na záver šampionátu: Sviatok športu je minulosťou!

MNÍCHOV - Britskí šprintéri triumfovali na atletických ME v štafete na 4x100 m, keď po 32 rokoch prekonali rekord šampionátu.

Foto Joe Fraser získal na
Gymnastika
Fraser si odnáša z Mníchova už tretie zlato: Brit sa stal sa najúspešnejším účastníkom ME

MNÍCHOV - Britský športový gymnasta Joe Fraser triumfoval v nedeľu na bradlách a stal sa najúspešnejším účastníkom ME v Mníchove. Získal tretie zlato po...

Slovenská šprintérka Viktória Forsterová
Beh
Forsterovej jazda sa skončila v semifinále: Aj takéto sú občas preteky, nie vždy sa darí

MNÍCHOV - Slovenská bežkyňa Viktória Forsterová nepostúpila na atletických ME v Mníchove do finále disciplíny 100 m prek. V prvom nedeľnom semifinále obsadila...

FotoVideo Armand Duplantis
VIDEO Zázrak zo Švédska neprestáva udivovať: Duplantis obhájil zlato v novom rekorde ME

MNÍCHOV - Švédsky žrdkár Armand Duplantis obhájil titul majstra Európy v novom rekorde šampionátov 606 centimetrov.

Foto Barbora Špotáková
Atletika
Česko oslavuje medailu! Barbora Špotáková posledným hodom prepísala históriu

MNÍCHOV - Oštepárka Barbora Špotáková vybojovala na majstrovstvách Európy posledným hodom bronzovú medailu.

Viktória Forsterová
Beh
Slovensko má opäť šancu, aby zažiarilo: Postarať sa o to môže Viktória Forsterová

MNÍCHOV - Slovenka Viktória Forsterová sa na atletických ME v Mníchove prebojovala do semifinále behu na 100 metrov cez prekážky.

Foto Španielsky reprezentant Álvaro Martín
Chôdza
Španielsky chodec Álvaro Martín obhájil titul majstra Európy, Černý tesne za elitnou desiatkou

MNÍCHOV - Španielsky reprezentant Álvaro Martín obhájil v sobotu titul majstra Európy v chôdzi na 20 km. Jediný slovenský zástupca v mníchovskej súťaži...

FotoVideo Femke Bolová víťazí na
Video Beh
Nadpozemský výkon holandskej reprezentantky: Zlatá na ME získala z dvoch odlišných disciplín!

MNÍCHOV - Holandská atlétka Femke Bolová sa stala prvou ženou, ktorá vyhrala na jedných majstrovstvách Európy beh na 400 m i 400 metrov cez prekážky. Po...

Úradujúci olympijský šampión Marcell
Beh
Trestuhodná chyba talianskej štafety! Jacobs prišiel o šancu na double

MNÍCHOV - Úradujúci olympijský šampión a čerstvý majster Európy v behu na 100 m Marcell Jacobs môže zabudnúť na zisk double na atletických ME v Mníchove....

Prekážkar na 400 metrov
Beh
Slováci nepostúpili z rozbehu na 4x400 m, za víťaznými Čechmi zaostali o 5 sekúnd

MNÍCHOV - Slovenská štafeta v zložení Miroslav Marček, Patrik Dömötör, Martin Kučera a Šimon Bujna nepostúpila do finále na 4x400 m na majstrovstvách Európy...

Malaika Mihambová vo finále
Atletika
Bola najväčšia favoritka na zlato: Toto zastavilo nemeckú atlétku na ceste za víťazstvom

MNÍCHOV - Nemeckú diaľkarku Malaiku Mihambovú postihol po štvrtkovej súťaži na majstrovstvách Európy v Mníchove kolaps obehového systému.

FotoVideo Nórsky bežec Jakob Ingebrigtsen
VIDEO Famózne výkony na ME v atletike: Ingebrigtsen po 28 rokoch vylepšil rekord šampionátu

MNÍCHOV - Nórsky bežec Jakob Ingebrigtsen získal na atletických ME v Mníchove druhé zlato, keď zvíťazil na trati 1500 m. Časom 3:32,76 min navyše po 28...

Video Slovenský šprintér Ján Volko
Video Beh
VIDEO Obrovská smola na ME v Mníchove: Ján Volko o finále dvestovky už tesnejšie ani nemohol prísť!

MNÍCHOV - Slovenský šprintér Ján Volko prišiel na atletických ME v Mníchove o finále na trati 200 m o jednu stotinu sekundy. V treťom semifinále obsadil...