Online prenosy z MS v hokeji 2024 - strana 4

MS v hokeji 2023:
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Švajčiarsko - Slovinsko

RIGA - Švajčiarski hokejisti vyhrali v sobotu v A-skupine 86. MS nad Slovinskom 7:0.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Francúzsko - Rakúsko

TAMPERE - Hokejisti Francúzska zvíťazili vo svojom úvodnom zápase na MS v Tampere nad Rakúskom 2:1 po predĺžení.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Lotyšsko - Kanada

RIGA - Kanadskí hokejisti povrdili v piatok v prvom vystúpení v B-skupiny 86. MS rolu favorita a zdolali Lotyšsko 6:0 V Rige domáci zaspali úvod, gól dostali...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Švédsko - Nemecko

TAMPERE - Hokejisti Švédska zvíťazili v piatkovom zápase A-skupiny 86. MS nad Nemeckom 1:0. Jediný presný zásah stretnutia v Tampere zaznamenal v 42. minúte...

Slováci
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Slovensko - Česko

RIGA - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo svojom úvodnom vystúpení na 86. MS s Českom 2:3. V piatkovom zápase B-skupiny v Rige viedli 1:0 i 2:1,...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Fínsko - USA

TAMPERE - Fínski hokejisti prehrali v piatok v otváracom zápase A-skupiny 86. MS s USA 1:4. V domácom dejisku Tampere nestačili na súpera v druhých dvoch...

MS v hokeji 2022:
Online prenosy z MS v hokeji
Fínsko - Kanada: Online prenos z finálového zápasu na MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta. Vo finále na domácich MS zdolali Kanadu 4:3 po predĺžení.

Česko - USA: Online prenos zo zápasu o bronz na MS v hokeji 2022

TAMPERE - Českí hokejisti získali na majstrovstvách sveta vo Fínsku bronzové medaily.

Kanada - Česko: Online prenos zo semifinále MS v hokeji 2022

Hokejisti Kanady sa stali druhými finalistami MS vo Fínsku. V semifinálovom dueli zdolali Česko 6:1 a po roku si znovu zahrajú o zlato.

Fínsko - USA: Online prenos zo semifinále MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti domáceho Fínska sa stali prvými finalistami MS. V sobotňajšom semifinálovom zápase zdolali tím USA 4:3.

Švajčiarsko - USA: ONLINE prenos zo štvrťfinále MS v hokeji 2022

HELSINKI - Hokejisti USA postúpili do semifinále MS vo Fínsku. Vo večernom štvrťfinále v Helsinkách zdolali Švajčiarsko 3:0 a po roku sa opäť predstavia...

Fínsko - Slovensko: ONLINE prenos zo štvrťfinále MS v hokeji 2022

TAMPERE - Slovenskí hokejisti prehrali vo štvrtkovom štvrťfinálovom zápase MS s Fínskom 2:4. V Tampere viedli 2:0, domáci favorit však zápas otočil a postúpil...

Nemecko - Česko: ONLINE prenos zo štvrťfinále MS v hokeji 2022

Online prenos zo štvrťfinálového zápasu majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Nemecko - Česko.

Švédsko - Kanada: ONLINE prenos zo štvrťfinále MS v hokeji 2022

TAMPERE - Kanadskí hokejisti zdolali Švédsko 4:3 po predĺžení. Po dvoch tretinách bol pritom stav 3:0 pre Švédov, ktorí však začali v záverečnej dvadsaťminútovke...

Kanada - Francúzsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

HELSINKI - Hokejisti Kanady potvrdili pozíciu favorita, keď v záverečnom zápase základnej A-skupiny MS vo Fínsku zdolali Francúzsko 7:1. Po piatich víťazstvách...

Fínsko - Česko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Fínski hokejisti vyhrali v utorok v záverečnom zápase B-skupiny MS nad Českom 3:0 a ako víťazi sa sa vo štvrťfinále stretnú so Slovenskom, ktoré...

Slovensko - Dánsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Slovensko - Dánsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

USA - Nórsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia USA - Nórsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

Nemecko - Švajčiarsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

Online prenos zo stretnutia Nemecko - Švajčiarsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo Fínsku.

MS v hokeji
Švédsko - Lotyšsko: ONLINE prenos z MS v hokeji 2022

TAMPERE - Hokejisti Švédska vyhrali vo svojom záverečnom zápase v základnej B-skupine MS vo Fínsku nad Lotyšskom 1:0 a dostali sa priebežne na prvú priečku...