Rely - strana 14

Štefan Svitko
Rely
Skvelý Svitko na Rely Dakar: V tretej etape dosiahol najlepší výsledok v tomto ročníku!

AREQUIPA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko má za sebou zatiaľ najlepšie vystúpenie na tohtoročných pretekoch Rely Dakar v Peru. Tridsaťšesťročný Žaškovčan...

Rely
Niekedy sa príliš rýchlo zmráka: Svitkovi nevyšla ani druhá etapa, veľká strata na víťaza

SAN JUAN DE MARCONA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil 14. miesto v utorkovej druhej etape na 41. ročníku Rely Dakar v Peru. Jazdec Slovnaft...

Rely
Svitko a Jakeš odštartovali Rely Dakar: Úvodnú etapu vyhral Barreda Bort

PISCO - Slovenský motocyklista Štefan Svitko skončil v pondelkovej úvodnej etape na 41. ročníku Rely Dakar v Peru na 16. mieste. Tridsaťšesťročný Žaškovčan...

Rely
Svitko pred Rely Dakar chválil svoju motorku: Konkurencia je veľká, dvadsať jazdcov myslí na to isté

BRATISLAVA - Motocyklový jazdec Štefan Svitko sa už nevie dočkať svojho jubilejného desiateho štartu na prestížnych pretekoch Rely Dakar (6. - 17 januára...

Ivan Jakeš pred Rely
Rely
Ivan Jakeš pred najnáročnejšími pretekmi planéty s jasným cieľom: Vyhrať!

BRATISLAVA - Motocyklový pretekár Ivan Jakeš sa pokúsi na slávnej Rally Dakar opäť presvedčiť šťastie, aby sa naňho usmialo. Pred šiestimi rokmi skončil...

Foto Ivan Jakeš pred Rely
Rely
Jakeš sa už teší na nový ročník Rely Dakar: Jeho zdravotný stav však nie je ideálny

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Ivan Jakeš sa o necelých sedem týždňov postaví už jedenástykrát na štart najslávnejšej rely na svete – Rely...

Foto Štefan Svitko
Rely
Svitko v Maroku potvrdil svoje kvality: Na majstrovstvách sveta skončil v elitnej desiatke!

BRATISLAVA - V dňoch 4. - 9. októbra sa v Maroku uskutočnilo záverečné podujatie tohtoročných MS cross country rely. V triede motocyklov sa v rámci prípravy...

Rely
Štefan, ty si im nedal akúkoľvek nádej: Svitko rozvalcoval konkurenciu na gréckej rely!

ATÉNY - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko suverénnym spôsobom obhájil triumf na Serres Rely. Okrem víťazstva vo svojej triede Moto 3 si zopakoval...

Video Zošrotované auto Renault Clio
Video Rely
Desivá nehoda na českej rely: Hazard so životom mohol pre manželskú posádku skončiť tragédiou

BRATISLAVA - Veľmi nepríjemnou nehodou odštartovala sobotňajšia druhá rýchlostná skúška českej Rally Železné hory. Vo vozidle Renault Clio vyleteli vo...

Matej Homola dosiahol fantastický
Rely
Fantastický úspech Mateja Homolu: Prvýkrát v kariére ovládol prestížne preteky

VILA REAL - Slovenský automobilový jazdec Matej Homola vyhral prvýkrát preteky seriálu FIA WTCR, keď triumfoval v prvej nedeľňajšej jazde na podujatí v...