Rely - strana 11

Video Štefan Svitko
Video Rely
Svitko si na Dakare opäť polepšil: Výborná jazda ho posunula na deviate miesto

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v piatkovej 6. etape Rely Dakar 9. miesto. Za víťazom Rickym Brabecom z USA zaostal o 10 minút...

Štefan Svitko
Rely
Parádna jazda Svitka na Dakare: Už sa prebojoval medzi 10 najlepších!

BRATISLAVA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil v piatej etape 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii 11. miesto. Celkovo 353 km meraných...

FotoVideo Ivan Jakeš
Video Rely
VIDEO Obrovská smola na Rely Dakar pokračuje: Jakeš končí! Svitko tesne za TOP 10

NEOM - Slovenský motocyklista Ivan Jakeš odstúpil z Rely Dakar. Štyridsaťšesťročného pretekára na stroji KTM zradila pred štartom 4. etapy prevodovka.

Rely
Jakešova smola sa podpísala už na ôsmom Dakare! Svitko zopakoval 12. miesto

BRATISLAVA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil v štvrtej etape 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii 12. miesto. Rodák zo Žaškova...

Video Ostatné
VIDEO Svitko ukázal zákulisie Rely Dakar: Nečakajte žiadny prepych... Podmienky ako na stanovačke!

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant Štefan Svitko má za sebou už tretiu etapu na Rely Dakar, v ktorej ho postihla obrovská smola. Mal totiž našliapnuté...

Štefan Svitko na Rely
Rely
Tretia etapa bola pohromou favoritov: Svitko atakoval najlepších, ale potom prišli problémy!

BRATISLAVA - Zaujímavú dohru mala tretia etapa 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii. Organizátori tohto púštneho dobrodružstva sa rozhodli...

Video Rely
VIDEO exkluzívnych záberov z Rely Dakar: Svitko odhalil pozadie prestížnych pretekov

BRATISLAVA - Slovenský motocyklista Štefan Svitko momentálne bojuje na 42. ročníku prestížnych pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii. Športky vám v spolupráci...

Rely
Svitko na Rely Dakar predstihol Jakeša: V druhej etape to mal skvele rozbehnuté!

NEOM - Pondelňajšia druhá etapa 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii sa skončila triumfom Rossa Brancha z Botswany na motocykli KTM. Tridsaťtriročný...

Rely
Svitko po úvodnej etape priznal strach: Musím sa skamarátiť s rýchlosťou

DŽIDDA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko má za sebou úvodnú etapu na 42. ročníku Rely Dakar. V nedeľu ho v cieli klasifikovali na konci druhej...

Rely
Svitko odštartoval Dakar v top dvadsiatke, Jakešovi nevyšla druhá polovica trate

AL WAJH - Slovenský motocyklista Štefan Svitko skončil v nedeľňajšej úvodnej etape 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii na 19. mieste. Tridsaťsedemročný...