Pohár Billie-Jean Kingovej - strana 29

Radosť z víťazstva slovenského
Pohár Billie-Jean Kingovej
Lipták po skvelom triumfe nad Ruskom: Náš tím má veľkú perspektívu!

BRATISLAVA - Nehrajúci kapitán Matej Lipták je spokojný s víťazstvom 4:1 vo víkendovom stretnutia Slovensko - Rusko v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára...

Kužmová po poslednej loptičke
Kužmová okomentovala rozhodujúci triumf: Urobila som zmeny a vyplatilo sa to!

BRATISLAVA - Slovenka Viktória Kužmová zvíťazila nad Anastasiou Potapovovou za 117 minút 3:6, 6:3, 6:4 v nedeľňajšej druhej dvojhre, v rámci víkendového...

Foto Viktória Kužmová
Excelentné! Slovenky zvládli nedeľné dvojhry a pobijú sa o svetovú elitu!

BRATISLAVA - Viktória Kužmová zvíťazila nad Anastasiou Potapovovou za 117 minút 3:6, 6:3, 6:4 v nedeľňajšej druhej dvojhre, celkovo záverečnej štvrtej,...

Foto Jana Čepelová ziskom druhého
Skvelá Čepelová: Nahradila Rybárikovú, zdolala ruskú jednotku a poslala Slovensko do vedenia!

BRATISLAVA - Slovenské tenistky vedú po úvodnej nedeľňajšej dvojhre zápasu 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie nad Ruskom 2:1. O druhý bod pre...

Petra Kvitová, Barbora Strýcová
Kvitová českou hrdinkou: Druhým bodom poslala svoj tím do desiateho semifinále v rade!

PRAHA - Tenisové reprezentantky Česka jubilejný 10. raz v rade postúpili do semifinále Pohára federácie družstiev žien. Vo víkendovom pražskom stretnutí...

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková
Rybáriková mala v prvom zápase problémy s chrbátom: Dúfam, že do nedele sa to zlepší

BRATISLAVA - Slovenské tenistky hrajú po úvodnom dni zápasu 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie s Ruskom nerozhodne 1:1. O vyrovnávajúci bod...

Rybáriková vyrovnala stav stretnutia s Ruskom: Kalinskú zdolala v troch setoch

BRATISLAVA - Líderka domácich Magdaléna Rybáriková zvíťazila nad dvojkou singlovej nominácie hostiek Annou Kalinskou za 138 minút 5:7, 6:3, 6:4 v záverečnej...

Slovenská tenistka Viktória Kužmová
Rusky sa v Bratislave ujali vedenia: Kužmová nezvládla svoju dvojhru

BRATISLAVA - Domáca dvojka Viktória Kužmová prehrala s jednotkou kádra hostiek Nataliou Vichľancevovou za 72 minút 4:6, 2:6 v úvodnej z dvoch sobotňajších...

Serena Williamsová
Najpútavejšou udalosťou Fed Cupu návrat Sereny: Proti Holandsku nastúpi do štvorhry

BRATISLAVA - Návrat americkej tenisovej legendy už počas kariéry Sereny Williamsovej do diania po 13 mesiacoch súťažnej odmlky a jesennom pôrode bude najpútavejšou...

Foto Na snímke aktérky druhej
Fedcupový žreb rozhodol: Debutantka Kužmová otvorí dvojhru, Rybáriková sa postaví Kalinskej

BRATISLAVA - Slovenská debutantka Viktória Kužmová a ruská jednotka Natalia Vichľancevová nastúpia v sobotu o 15.30 h proti sebe v úvodnej dvojhre zápasu...