Pohár Billie-Jean Kingovej - strana 27

Foto Viktória Kužmová
Pohár Billie-Jean Kingovej
Slovensko zachraňuje tínedžerka: Vďaka Kužmovej stále žije nádej na víťazstvo!

MINSK - Slovenské tenistky hrajú v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie s domácim Bieloruskom 2:2. O vyrovnávajúci bod pre družstvo kapitána...

Petra Kvitová
České tenistky žijú zlatý sen: Kvitová rozhodla v Nemecku o postupe do finále

STUTTGART - České tenistky postúpili po ročnej pauze opäť do finále Pohára federácie.

Anna Karolína Schmiedlová
Sklamaná Schmiedlová ťažko hľadala slová: Oškreté koleno zápas neovplyvnilo...

MINSK - Anna Karolína Schmiedlová podľahla domácej Arine Sobolenkovej za 91 minút 3:6, 4:6 v úvodnej nedeľňajšej dvojhre, celkovo tretej, v rámci víkendového...

Foto Anna Karolína Schmiedlová
Slovensko má nôž na krku: Schmiedlovú rozhodilo krvavé zranenie a podľahla bieloruskej jednotke

MINSK - Slovenské tenistky prehrávajú v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie s domácim Bieloruskom 1:2. O druhý bod pre bieloruské farby...

Foto Viktória Kužmová a Arina
FOTO Lipták nadšený z famózneho výkonu Kužmovej: Nepúšťala súperku k ničomu!

MINSK - V Minsku to bol iba jej tretí fedcupový zápas, no počínala si v ňom ako ostrieľaná harcovníčka. V koncovke tretieho setu si zachovala chladnú hlavu...

Viktória Kužmová
Výborne, Viktória: Kužmová zvíťazila a Slovensko vyrovnalo na 1:1!

MINSK - Slovenské tenistky hrajú po úvodnom dni baráže o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie s domácim Bieloruskom 1:1. O dôležitý vyrovnávajúci...

Video Petra Kvítová
Video Pohár Billie-Jean Kingovej
VIDEO Tenisový ošiaľ najvyššieho stupňa: Češky sú krôčik od finále Fed Cupu!

STUTTGART - České tenistky viedli po prvom dni semifinále svetovej skupiny Pohára federácie nad domácimi Nemkami 2:0. Petra Kvitová zdolala v sobotnej...

Matej Lipták a Viktória
Kapitán Lipták to nemal jednoduché: Takto pred dvojhrami vyriešil veľkú dilemu!

MINSK - Kapitán slovenského fedcupového tímu Matej Lipták riešil pred úvodným dňom baráže o svetovú skupinu v Bielorusku dilemu. Dlho rozmýšľal, koho nominuje...

Video Anna Karolína Schmiedlová počas
VIDEO Kužmová ukázala šikovné ruky: Schmiedlová verí, že tento jej výtvor jej prinesie šťastie

MINSK - Najmladšia zo slovenského fedcupového tímu Viktória Kužmová sa pred barážovým duelom v Bielorusku zhostila úlohy vizážistky. Dlhoročné košické...

Žreb rozhodol o pláne boja: Takto bude Slovensko súperiť s domácim favoritom

BRATISLAVA - Dvojka domácich Alexandra Sasnovičová a jednotka singlovej zostavy hostiek Karolína Schmiedlová nastúpia v sobotu o 12.00 h SELČ v Minsku...