HC Košice

HC Košice - Adler Mannheim
Európa
HC Košice - Adler Mannheim: Online prenos z hokejovej Ligy majstrov

KOŠICE - Hokejisti HC Košice nebodovali ani vo svojom poslednom zápase v Lige majstrov. V domácej Steel aréne podľahli nemeckému tímu Adler Mannheim 1:4... 

Video Na snímke hráč HC Košice Filip Krivošík
Video Tipsport liga
VIDEO Tak tá mu sadla ako zadok za šerbeľ: Košický útočník strelil najkrajší gól mesiaca

KOŠICE - Útočník HC Košice Filip Krivošík získal ocenenie Krištáľový puk za najkrajší gól v hokejovej Tipos extralige v mesiaci september. Svojim hlasovaním... 

Na snímke striedačka Košíc, uprostred v pozadí tréner Dan Ceman
Európa
Začarované a otrávené jedom: Slovenské tímy ťahajú príšernú sériu, Košice poslednou nádejou

KOŠICE - Zdvihnúť sa z posledného miesta tabuľky je jednoznačný cieľ hokejistov HC Košice pred ich posledným zápasom v Lige majstrov.

Foto Gólová radosť hokejistov Košíc
Tipsport liga
Košice sa triumfom naladili na Ligu majstrov: Víťazstvo sme už potrebovali ako soľ

KOŠICE - Hokejisti HC Košice sa víťazne naladili na svoj záverečný zápas v Lige majstrov. V nedeľňajšom stretnutí 10. kola Tipos extraligy zdolali Nitru... 

Foto Gólová radosť na striedačke Košíc, vľavo v pozadí tréner Dan Ceman
Tipsport liga
Košice sa konečne dočkali: Steel aréna videla drámu až do posledných sekúnd

KOŠICE - Hokejisti HC Košice zvíťazili nad HK Nitra 4:3 v nedeľňajšom zápase 10. kola Tipos extraligy. Po dvoch ligových prehrách zabodovali naplno a na... 

HC Košice - HK Nitra
Tipsport liga
HC Košice - HK Nitra: Online prenos z 10. kola Tipos extraligy

KOŠICE - Hokejisti HC Košice zdolali HK Nitra tesne 4:3.

Foto Na snímke gólová radosť hráčov Spišskej Novej Vsi
Tipsport liga
Spišiaci doma zdolali aj majstrovské Košice, Michalovce si poradili s Novými Zámkami

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves triumfovali v piatkovom zápase 9. kola Tipos extraligy nad úradujúcim majstrom HC Košice 3:2. Domáci zvíťazili... 

HK Spišská Nová Ves - HC Košice
Tipsport liga
HK Spišská Nová Ves - HC Košice: Online prenos z 9. kola Tipos extraligy

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves triumfovali v piatkovom zápase 9. kola Tipos extraligy nad úradujúcim majstrom HC Košice 3:2. Domáci zvíťazili... 

Ilustračné foto
Kvízy
Ste profík alebo občasný pozorovateľ? Žiadny strach, extraligový KVÍZ vás poriadne preverí

BRATISLAVA - Niektorí môžu spávať pokojne, iných budia pekelné sny, pretože lížu spodok ligovej tabuľky.

FotoVideo Na snímke gólová radosť hráčov Košíc v zápase 5. kola základnej časti hokejovej Ligy majstrov HC Košice - Skelleftea AIK
Video Európa
VIDEO Prvotriedne gesto Chovana pri prehre Košíc: Klobúk dole, čo urobil pred zápasom

KOŠICE - Tréner Dan Ceman pochválil hokejistov HC Košice za výkon v utorňajšom zápase Ligy majstrov, no ani na piaty pokus sa im nepodarilo bodovať. Švédsky... 

Video Na snímke striedačka Košíc, uprostred v pozadí tréner Dan Ceman
Video Európa
VIDEO Ceman je na výkon oceliarov hrdý: Hlasy po ďalšej prehre Košíc v Lige majstrov

KOŠICE - Hokejisti HC Košice v utorňajšom domácom stretnutí Ligy majstrov prehrali so švédskym tímom AIK Skelleftea 1:2 a prišli aj o teoretickú šancu... 

FotoVideo Na snímke druhý sprava brankár Jaroslav Janus (HC Košice) inkasuje prvý gól v zápase 5. kola základnej časti hokejovej Ligy majstrov HC Košice - Skelleftea AIK
Video Tipsport liga
VIDEO Liga majstrov je nad ich sily: Prehra so cťou, Košice stratili už aj teoretickú šancu

KOŠICE - Hokejisti HC Košice nebodovali ani vo svojom piatom zápase v Lige majstrov. V utorňajšom domácom zápase prehrali so švédskym tímom AIK Skelleftea...