Novinky - strana 3

Fridzon (7) si pripísal
Novinky
Rusi získali bronz po dramatickej koncovke s Argentínou

LONDÝN - Basketbalisti Ruska si po neúspešnom vystúpení na olympiáde v Pekingu 2008 (až 9. miesto) napravili chuť na hrách v Londýne, keď v súboji o bronz...

Blaženko Lackovič a Szabolcs
Novinky
Hádzanársky bronz suverénnou výhrou pre Chorvátsko

LONDÝN - Hádzanári Chorvátska získali bronz na Hrách XXX. olympiády v Londýne. Zverenci Slavka Golužu zdolali v stretnutí o 3. miesto rivalov z Maďarska 33:26.

Radosť talianskych volejbalistov po
Novinky
Bronzová olympijská medaila pre volejbalistov Talianska

LONDÝN - Volejbalisti Talianska získali bronzové medaily na Hrách XXX. olympiády v Londýne. Zverenci Maura Berruta zvíťazili v súboji o 3. miesto nad Bulharmi...

Sebastian Coe
Novinky
Coe bude ambasádor dedičstva londýnskych Hier

LONDÝN - Britský premiér David Cameron v nedeľu menoval šéfa organizačného výboru Hier XXX. olympiády v Londýne Sebastiana Coa za ambasádora dedičstva...

David Svoboda
Novinky
Zlatý Čech Svoboda: Vedel som, že rozhodne už šerm

LONDÝN - Český moderný päťbojár David Svoboda (27) už pred individuálnymi pretekmi na OH 2012 v Londýne vedel, že o úspechu rozhodne už šerm.

Park Jong-Woo
Novinky
Kórejčan Park bez medailovej ceremónie kvôli transparentu

LONDÝN - Kórejský futbalista Park Jong-Woo, ktorý po triumfe nad Japonskom (2:0) držal nad hlavou transparent s politickým odkazom, sa nezúčastnil na slávnostnom...

Mano Menezes
Novinky
Menezes chce viesť Brazíliu: Chceme pracovať na výkonoch

LONDÝN - Tréner mužskej brazílskej futbalovej reprezentácie v Londýne Mano Menezes uviedol, že by rád pokračoval vo svojej práci. Jeho najbližším cieľom...

Alexander Usyk
Novinky
Ukrajinský boxer Usyk zlatý do 91 kg, Murata do 75 kg

LONDÝN - Ukrajinský reprezentant v boxe Olexander Usyk získal na OH v Londýne zlatú medailu v kategórii do 91 kg, keď v sobotňajšom finále v Excel Aréne...

Usain Bolt si triumf
Novinky
Boltovi odopreli štafetový kolík: Bola by to krásna pamiatka

LONDÝN - Usainovi Boltovi pokazili na úplný záver atletických súťaží na olympijských hrách v Londýne náladu rozhodcovia. Jamajčan skompletizoval obhajobu...

Carlo Molfetta
Novinky
Molfetta zlatý v kategórii nad 80 kg, Mandičová nad 67 kg

LONDÝN - Víťazom mužskej hmotnostnej kategórie nad 80 kg v taekwonde sa stal Talian Carlo Molfetta, ktorý po vyrovnanom priebehu zdolal Anthonyho Obameho...

Yohan Blake a Usain
Novinky
Blake: Nie sme normálni, spadli sme z neba ako Mr. Bean

LONDÝN - Jamajský šprintér Yohan Blake na margo svetového rekordu na 4x100 metrov skonštatoval, že spolu s kolegami z víťaznej štafety spadli z neba ako...

David Boudia
Novinky
Američan Boudia zvíťazil v skokoch do vody z 10 metrov

LONDÝN - Američan David Boudia získal na Hrách XXX. olympiády v Londýne zlatú medailu vo finále v skokoch do vody z 10 m veže s celkovou známkou 568,65 bodu.

Foto Američanky získali zlato na
Novinky
Piate zlato Američaniek v rade, deklasovali Francúzky

LONDÝN - Basketbalistky USA zvíťazili vo finálovom stretnutí na Hrách XXX. olympiády v Londýne nad reprezentantkami Francúzska 86:50.

Foto Nórske hádzanárky získaly zlato
Novinky
Nórky obhájili olympijské zlato výhrou nad Čiernou Horou

LONDÝN - Nórske hádzanárky získali na OH v Londýne po výhre 26:23 nad Čiernou Horou zlaté medaily a obhájili triumf z Pekingu.

Foto Pozemní hokejisti Nemecka sú
Novinky
Nemeckí pozemní hokejisti získali tretie olympijské zlato

LONDÝN - Reprezentantom Nemecka sa na Hrách XXX. olympiády v Londýne podarilo obhájiť zlaté medaily spred štyroch rokov z Pekingu.

Anna Čičerovová získala zlato
Novinky
Vo výške zlato pre Rusku Čičerovovú za výkon 205 cm

LONDÝN - Ruská výškarka Anna Čičerovová (30) získala na Hrách XXX. olympiády v Londýne zlatú medailu. Úradujúca majsterka sveta, ktorá skončila pred štyrmi...

Foto Marija Savinovová
Novinky
Ruska Savinovová vyhrala 800 m pred Semenyaovou

LONDÝN - Beh na 800 m na olympijských hrách 2012 v Londýne vyhrala Ruska Marija Savinovová časom 1:56,19 min. Úradujúca majsterka sveta zvíťazila pred...

Foto Toghrul Asgarov
Novinky
Azerbajdžanskí zápasníci zlatí do 60 a 84 kg, Uzbek do 120

LONDÝN - Triumfom dvojice Azerbajdžancov sa skončili zápasnícke boje v predposledný deň olympiády v Londýne. Víťazom v zápasení voľným štýlom v hmotnostnej...

Keshorn Walcott prekvapil triumfom
Novinky
V oštepe nečakaný triumf mladého Trinidadčana Walcotta

LONDÝN - Zlatú medailu v hode oštepom na Hrách XXX. olympiády v Londýne získal Keshorn Walcott (19) z Trinidadu a Tobaga výkonom 84,58 m, čo je zároveň...

Foto Američanky obhájili triumf v
Novinky
Američanky obhájili triumf v štafete na 4x400 m

LONDÝN - Reprezentantky USA obhájili v štafete 4x400 m na Hrách XXX. olympiády v Londýne zlaté medaily, keď dosiahli čas 3:16,87 min. Americká zostava...