Hviezdam z PSG zamrzol úsmev: Fantastický volej trhal sieť ich brány

Christopher Trimmel strieľa gól do siete PSGChristopher Trimmel strieľa gól do siete PSG

BRATISLAVA - Parížsky PSG sa po telenovele s výmenou trénera Carla Ancelottiho môže konečne sústrediť na prípravu pred novou sezónou. Úvodný zápas sa milónovej hračke šejka Nassera Al-Khelaifi nevydaril, keď s rakúskym Sturmom Graz prehralo PSG 1:3.

V druhom predsezónnom dueli PSG taktiež prehrávalo. Zverenci Laurenta Blanca pri rohovom kope Rapidu Viedeň úplne zaspali a Christopher Trimmel v 15. minúte po fantastickom voleji otvoril skóre stretnutia. Nicolas Douchez v bráne francúzskeho tímu nemal na akrobatickú parádu strednopoliara ani len šancu zareagovať.

PSG sa napriek absencii kapitána Thiaga Silvu i hviezdneho útočníka Zlatana Ibrahimoviča podarilo v druhom polčase vývoj zápasu otočiť. Najskôr sa strelecky presadil Argentínčan Javier Pastore a v 81. minúte po individuálnej akcii pečatil na konečných 1:2 Kevin Gameiro.

• Zdroj: športky, nb