Ďurica priznal zlú hru Lokomotivu Moskva: Teraz myslí už len na reprezentáciu

Dunajskostredský rodák Ján Ďurica s hrou Lokomotivu Moskva spokojný nebol.Dunajskostredský rodák Ján Ďurica s hrou Lokomotivu Moskva spokojný nebol. Zdroj: SITA

MOSKVA - Zverenci trénera Leonida Kučuka remizovali na pôde Krídel Sovietov Samara 2:2. Ambície Jána Ďuricu však boli väčšie, chcel vyhrať.

Futbalisti Lokomotiv Moskva dosiahli počas uplynulého víkendu v najvyššej ruskej súťaži druhý nerozhodný výsledok po sebe.

Zverenci trénera Leonida Kučuka remizovali v sobotňajšom dueli 12. kola na pôde Krídel Sovietov Samara 2:2. Slovenský obranca Ján Ďurica odohral v drese "železničiarov" celý zápas, na druhej strane stál v bránke počas celých 90 minút jeho krajan Ján Mucha.

Lokomotiv doplatil v stretnutí na slabý výkon z prvého polčasu, keď dvakrát inkasoval. Po prestávke sa však prebral a gólmi N'Doyeho a Michalika upravil na konečných 2:2.

"Nehrali sme dobre, inkasovali sme dva góly a potom sa už zápas ťažko otáčal," cituje oficiálna stránka slovenského zadáka J. Ďuricu kouča Kučuka. "Chceli sme vyhrať, aby sme boli v kontakte s lídrom súťaže Petrohradom," uviedol 31-ročný dunajskostredský rodák.

Moskovčanom patrí po 12. kole priebežná druhá priečka, za vedúcim Zenitom Petrohrad v kádri aj so Slovákom Tomášom Hubočanom zaostáva o päť bodov.

"Teraz máme prestávku kvôli reprezentácii, takže sa už sústreďujem na zápasy v Grécku a Lotyšsku," uzavrel Ďurica, ktorý dostal pozvánku do národného tímu SR od kormidelníka Jána Kozáka.

Viac o téme: Durica Jan Moskva Lokomotiv