VIDEO Najrýchlejšia červená karta v dejinách? Hráč strávil na ihrisku len pár sekúnd!

Serge Djiehoua z tími Glyfada sa na ihrisku nestihol ani ohriaťSerge Djiehoua z tími Glyfada sa na ihrisku nestihol ani ohriať

VOLOS - Futbalista Serge Djiehoua z gréckeho druholigového tímu Glyfada si úvodný zápas sezóny na pôde Olympiacos Volou určite zachová až do smrti a to paradoxne pre to, že si ho prakticky vôbec neužil. Keď v 83. minúte minúte prichádzal ako striedajúci hráč na ihrisko určite ani netušil, že už o pár sekúnd bude musieť trávnik nútene opustiť.

Nie, futbalistu nepostretlo žiadne rýchle nepríjemné zranenie, ktoré by ho vyradilo z diania. Rozhodca ho ale už po zhruba troch sekundách hry potrestal prísnou červenou kartou, keď pri súboji o loptu rukou pomohol súperovi na zem. Faul to rozhodne bol, avšak udelená červená karta bola určite minimálne diskutabilná.

Vylúčený hráč hosťujúceho tímu vzal prísny verdikt rozhodcu športovo a aj keď si prakticky v zápase nezahral, z hracej plochy odchádzal s grimasami a úsmevom na tvári. Stretnutie úvodného kola skončilo napokon hladkým triumfom domáceho Olympiacos Volou, ktorý štyrmi gólmi dokázal otočiť nepriaznivé skóre 0:1. Glyfada následne prehrala aj ďalšie dva ligové súboje a v druholigovej tabuľke jej s tromi prehrami a skóre 1:7 patrí aktuálne posledná priečka.