Stochov čierny deň: Slovenský reprezentant za polčas zahodil dva pokutové kopy PAOK-u!

Miroslav Stoch a Eyal Meshumar v súboji o loptuMiroslav Stoch a Eyal Meshumar v súboji o loptu

SOLÚN -Slovenský futbalista Miroslav Stoch mal vo štvrtkovom zápase 3. kola Európskej ligy UEFA 2013/2014 medzi jeho PAOK Solún a Maccabi Haifa poriadnu smolu.

Dvadsaťštyriročný krídelník nepremenil v prvom polčase dva pokutové kopy, najprv v 39. a potom v 45. minúte. Aj napriek tomu jeho tím vyhral 3:2, pričom Stoch prihral svojmu spoluhráčovi Sotirisovi Ninisovi na druhý gól. Gréci po trojbodovom zisku vedú tabuľku L-skupiny o dva body pred Alkmaarom.

V druhom stretnutí skupiny holandský Alkmaar remizoval v Kazachstane 1:1.

L-skupina:

Šachťor Karaganda (Kaz.) - AZ Alkmaar (Hol.) 1:1 (1:1)
Góly: 11. Finončenko - 26. J. Gudmundsson, rozhodoval: Aranovskij (Ukr.)

PAOK Solún (Gréc.) - Maccabi Haifa (Izr.) 3:2 (2:2)
Góly: 35. Vitor, 39. Ninis, 67. Salpingidis - 13. D. Ndlovu, 21. Golasa, rozhodoval: Teixeira (Šp.)
Miroslav Stoch (PAOK) hral do 87. min, nepremenil dva pokutové kopy a v 39. min prihral na vyrovnávajúci gól na 2:2