Netradičný moment v londýnskom šlágri: Eto'o a Sakho si vymenili dresy už po prvom polčase

Samuel Eto'o oslavuje gól ChelseaSamuel Eto'o oslavuje gól Chelsea Zdroj: SITA

LONDÝN - Tradičná pozápasová výmena dresov je v anglickej futbalovej Premier League v niektorých momentoch zrejme iba prežitkom. Rukolapný dôkaz priniesli aktéri nedeľňajšieho šlágra 19. kola medzi FC Chelsea a FC Liverpool (2:1).

Už po prvom polčase si pri schádzaní z trávnika vymenili dresy domáci Samuel Eto'o a hosťujúci Mamadou Sakho. A vraj neboli jediní, mimo záberov kamier tak učinili aj Brazílčania na oboch stranách Oscar a Philippe Coutinho.

Skóre predmetného duelu otvoril po štandardke už v 4. minúte slovenský reprezentant Martin Škrtel, zverenci Josého Mourinha však ešte v prvom polčase otočili vývoj duelu gólmi Hazarda a spomenutého kamerunského útočníka Eto´oa. Po zmene strán sa už skóre nemenilo.

Chelsea figuruje po 19. kolách na tretej priečke tabuľky Premier League, Liverpool o dve pozície nižšie. Tímy od seba delia štyri body.