Jihlava remizovala s Teplicami, za domácich skóroval Karlík

Karol Karlík (pri lopte)Karol Karlík (pri lopte) Zdroj: SITA

PRAHA - Slovenský futbalista Karol Karlík skóroval v piatkovej predohrávke 20. kola českej Gambrinus ligy pri remíze svojho tímu Vysočina Jihlava s FK Teplice 1:1.

Dvadsaťsedemročný obranca otvoril skóre duelu v 13. minúte, keď zakončil ukážkovú kombináciu domácich v pokutovom území. Jihlava však napokon dôležitý skalp nezískala, keď deľbu bodov zariadil v 72. minúte hosťujúci Nivaldo. V tabuľke patrí Vysočine 12. priečke, Teplice sú tretie.

Nový tréner Slavie Praha Alex Pastoor sa pri domácej premiére dočkal výhry, "zošívaní" si poradili so Znojmom 2:1.

Vysočina Jihlava - Teplice 1:1 (1:0)
Góly: 12. KARLÍK - 72. Nivaldo
Karol Karlík odohral celé stretnutie a v 12. min strelil gól, Vladimír Kukoľ nastúpil v 88. min, Matúš Marcin (všetci Jihlava) nefiguruje v zápise o stretnutí. Patrik Lukáč (Teplice) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Slavia Praha - Znojmo 2:1 (1:0)
Góly: 39. a 80. Piták - 73. Crnkič
Kamil Čontofalský odchytal celé stretnutie, Martin Juhar hral do 71. min, Matej Rakovan a Martin Dobrotka (všetci Slavia) nefigurujú v zápise o stretnutí. Matúš Lacko odohral celé stretnutie, Erik Liener sedel na lavičke náhradníkov, Peter Gál-Andrezly (všetci Znojmo) nefiguruje v zápise o stretnutí.