Radosť z cennej remízy kazí zranenie: Problémy s nohami trápia Diega Costu

Daniel Alves a Diego Costa v hlavičkovom súbojiDaniel Alves a Diego Costa v hlavičkovom súboji Zdroj: SITA

BARCELONA - Futbalové Atlético Madrid priviezlo z barcelonského Camp Nou cennú remízu 1:1 z prvého štvrťfinále Ligy majstrov, ale radosť mu pokazilo zranenie elitného zakončovateľa Diega Costu. Druhý najlepší strelec tejto sezóny najvyššej španielskej súťaže musel po 30 minútach prenechať miesto na ihrisku svojmu brazílskemu menovcovi Diegovi Ribasovi, ktorý v 56. minúte utešenou strelou otvoril skóre.

Španielsky reprezentant Diego Costa sa pri odchode z trávnika držal za pravé stehno. "Zajtra uvidíme, aké je to zlé," povedal v utorok tretí madridský Diego - argentínsky tréner Simeone.

Zatiaľ teda nie je isté, či autor 33 gólov v súčte všetkých súťaží tejto sezóny bude môcť hrať 9. apríla v domácej odvete. "Dúfajme, že sa na neho budeme môcť spoľahnúť, potrebujeme ho," dodal stredopoliar Atlética Tiago. Diego Costa nenastúpil v Barcelone celkom fit. Na pondelkovom tréningu si zranil pravú nohu.