VIDEO Chára so smiechom vyzýval spoluhráča Tatara a spol. na súboj, ten si na slovenského obra netrúfol

Zdeno Chára so smiechom vyzýval Smitha na súbojZdeno Chára so smiechom vyzýval Smitha na súboj Zdroj: SITA

BOSTON - Slovenský obranca Zdeno Chára gólom prispel k triumfu Bostonu v druhom súboji play-off proti Detroitu Red Wings. Okrem streleckého zásahu jedného z najpopulárnejších hráčov Bostonu, fanúšikov zaujala výzva na súboj, ktorú jeden z najsilnejších mužov NHL adresoval protihráčovi Brendanovi Smithovi.

Spoluhráč Slovákov Tatara a Jurča v Detroite Brendan Smith prišiel do konfliktu s Chárom na konci prvej tretiny, kedy veľa nechýbalo a obidvaja hokejisti by si to rozdali v pästnom súboji. Obrovitý zadák Bostonu so smiechom vyzýval protihráča na súboj, podstatne nižšiemu Smithovi sa však príliš nechcelo. Po pár vzájomných štuchancoch obidvaja hráči odhodili hokejky, ale pri dlhom váhaní napokon rozhodcovia zasiahli a predčasne zmarili črtajúcu sa potýčku.

Zdeno Chára so smiechom Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA

Obrovitý slovenský obranca sa strelecky presadil v 43. minúte a uzavrel tak skóre duelu, po ktorom Bruins vyrovnali stav série na 1:1. V drese hostí nastúpili Tomáš Tatar a Tomáš Jurčo, do štatistík sa ale nezapísali. Najbližšie sa oba tímy stretnú v stredu v Detroite.