VIDEO Cristiano Ronaldo predviedol skvelú techniku: Takto vyškolil troch hráčov USA

Cristiano Ronaldo predviedol driblérske umenieCristiano Ronaldo predviedol driblérske umenie Zdroj: SITA

MANAUS - Ronaldo v zápase proti USA síce neskóroval, ale všetkým dokázal, prečo nosí titul najlepší futbalista na svete. V zápase predviedol úžasnú techniku proti futbalistom zo zámoria a výkon zavŕšil skvelým centrom na striedajúceho Varelu, ktorý vyrovnávajúcim gólom udržal Portugalsko v hre o postup do osemfinále.

Cristiano Ronaldo gólovo nazažiaril, ale zato predviedol niekoľko fantastických kúskov. Napokon v 95. minúte poslal presný center na striedajúceho Varelu, ktorý vyrovnal na 2:2. Portugalsko si týmto gólom v piatej minúte nadstaveného času udržalo maličkú nádej na postup.

Najkrajší moment portugalskej superstar prišiel v prvom polčase, kedy naviazal na seba troch hráčov USA a ukážkovo si s nimi poradil. Prvého a druhého brániaceho hráča oklamal zasekávačkami spoza nohy. Keď už to vyzeralo, že tretí futbalista zo zámoria mu loptu zoberie, Ronaldo si efektívnou sťahovačkou poradil aj s ním a odovzdal loptu spoluhráčovi. Za túto parádičku si vyslúžil od divákov potlesk.

• Zdroj: športky, md