VIDEO Nechutný čin futbalistu Bastie: Počkal si na hráča PSG a rozbil mu nos!

Hráč Bastie takto atakoval Thiaga MottuHráč Bastie takto atakoval Thiaga Mottu

PARÍŽ - Stretnutie 2. kola francúzskej futbalovej ligy medzi PSG a Bastiou malo nepríjemnú dohru. Brazílsky útočník Brandao neuniesol prehru svojej Bastie 0:2 a pri odchode z ihriska udrel hlavou do tváre protihráča Thiaga Mottu. Taliansky reprezentant sa súperom rozbehol s krvácajúcim nosom, ktorý má údajne zlomený. Prezident PSG Násir Al Chelajfí žiada pre Brandaa prísny trest.

"Mal by dostať trest do konca života. Toto nemá s futbalom nič spoločné," hromžil po zápase Al Chelajfí, podľa ktorého má Motta nos zlomený. Klub však oficiálne zranenia nepotvrdil. Brandao sa po incidente podarilo rýchlo zmiznúť v hosťujúcej šatni a nedostal sa tak do sporu s ďalšími hráčmi PSG.

Parížsky celok by tak pre budúci zápasy mohol prísť o druhú oporu. Už po 15 minútach zápasu s Bastiou totiž musel striedať kvôli zraneniu švédsky útočník Zlatan Ibrahimovič. Vážnosť zranenia odhalia až detailné vyšetrenia.

Aj bez svojho najlepšieho hráča však PSG bez problémov vyhralo. Skóre otvoril v 26. minúte Brazílčan Lucas, polhodiny pred koncom definitívne rozhodol Cavani.

Viac o téme: Psg Francúzsko Bastia Thiago Motta Brandao