VIDEO Laco Nagy sa opäť blysol: Obranu Kazane si vychutnal nádherným sólom

Ladislav Nagy obchádza obrancov KazaneLadislav Nagy obchádza obrancov Kazane Zdroj: ak-bars.ru

KAZAŇ - Ladislav Nagy sa stáva miláčikom bratislavských fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, v prvých štyroch zápasoch sezóny strelil päť gólov a spolu s Kaigorodovom vedie tabuľku kanonierov KHL. Vo včerajšom stretnutí navyše ponúkol takýto gólový bonbónik.

V desiatej minúte úvodnej tretiny útočník belasých predviedol svoje nesporné hokejové kvality.  Ešte na vlastnej polovici ihriska sa rozbehol do sóla, v ktorom obranu Kazane v použil iba ako tréningové kúžele, keď obchádzal jedného beka po druhom. Ukážkovú akciu zakončil zasunutím puku do brány pomedzi betóny bezmocného gólmana Nilssona.

Slovanisti si však z ľadu Kazane nakoniec neodviezli ani bod, pretože ani napriek vedeniu 3:2 desať minút pred koncom zápasu sa im cenný výsledok vybojovať nepodarilo. Hokejisti ruského tímu dvomi gólmi stav otočili a Bratislavčanom uštedrili prvú prehru v prebiehajúcej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy.

Viac o téme: Ladislav Nagy AK Bars Kazaň HC Slovan Bratislava
  • Zdroj: sportky.sk