Skvelý štart sezóny pre Good Angels trénerovi nestačil: Kouč pomenoval chyby Košičaniek

Tréner Good Angels Maroš KováčikTréner Good Angels Maroš Kováčik Zdroj: goodangelskosice.eu

KOŠICE - Nie úplne bezchybný, ale zato parádny. Takto charakterizovali svoj výkon prvý ostrý súťažný duel novej sezóny basketbalistky Good Angels Košice, ktoré sa dokázali dokonale koncentrovať na vstupy do oboch polčasov proti Spišskej Novej Vsi a v týchto fázach aj rozhodli o osude ligového súboja.

Hoci Good Angels vyhrali obrovským rozdielom 100:51, druhú štvrtinu so Spišiačkami prehrali. Inkasovali sme tam dosť bodov. To sú tie čierne chvíľky, na ktoré vždy treba zabudnúť. Mali sme sme sa zlepšovať v obrane a hrať rýchlejšie," hovorila po zápase pre stránku Good Angels Martina Kiššová.

Trénerovi Marošovi Kováčikovi sa tiež prvý polčas nepáčil a v kabíne musel zvýšiť hlas. „Mali sme 29 inkasovaných bodov v prvom polčase, 19 v druhej štvrtine a z celkového počtu až 24 spod koša. Až druhý polčas bol z našej strany kvalitnejší. Mrzí ma, že sme museli v šatni zvýšiť hlas hneď na začiatku sezóny, dúfam, že sa to nebude stávať," povedal kouč maximalista, ktorý sa neuspokojí len tak s niečím. Nemôžeme rátať, že súper neskóruje, ale nepočínali sme si počas celého zápasu tak rozumne, ako sa patrí na euroligový tím," povedal Kováčik.

Predpredaj logo Zdroj: predpredaj
Ďalší zápas hrajú Košičanky doma v eurolige v novembri. Kúpte si vstupenky na ich duely cez predpredaj.sk po kliknutí na obrázok.