Agent o konci Ronaldovej kariéry: Najlepší futbalista sveta to má takto naplánované

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

MADRID - Cristiano Ronaldo chce hrať futbal za Real Madrid do štyridsiatky. Potom skončí. Tvrdí to Portugalčanov agent Jorge Mendes. Po sklamaní z majstrovstiev sveta v Brazílii sa síce špekulovalo o návrate do Manchestru United, ale famózny vstup do sezóny s troma hetrikmi a 13 gólmi v siedmich kolách La Ligy všetko obrátil naruby.

"Cristiano Ronaldo v Reale ukončí kariéru, keď bude mať 40 rokov. V Madride je veľmi šťastný, nie je nič, čo by ho odtiaľ odlákalo. Láme všetky rekordy a už teraz ho považujú za najlepšieho futbalistu všetkých čias. Manchester United bude mať vždy miesto v jeho srdci, strávil tam šesť rokov. Ale teraz myslí iba na Madrid, zostane tam až do konca. Iné kluby nemajú šancu získať ho, telefonovať je strata času," cituje goal.com Mendesove slová pre Cadena Cope. 


Jeden z najvplyvnejších agentov vo futbalovom biznise potom pokračoval v óde na svojho prominentného klienta, ktorý má zmluvu s Realom do leta 2018: "Ronaldo je najlepší futbalista na svete, najlepší, akého som kedy videl hrať. Taký sa už nenarodí. Stále sa zlepšuje a bude v tom pokračovať až do štyridsiatky. S nikým sa nedá porovnávať. Najbližších 500 rokov sa mu nik nevyrovná." 


Tagy: Cristiano Ronaldo Real Madrid Jorge Mendes

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA