KHL ponúkla dramatické divadlo: V troch zápasoch sa predlžovalo, Švárny bodoval

Zľava v popredí brankár Barry Brust a Branislav Mezei (obaja Medveščak)Zľava v popredí brankár Barry Brust a Branislav Mezei (obaja Medveščak) Zdroj: TASR

CHANTY-MANSIJSK - Hokejisti chorvátskeho účastníka KHL Medveščaku Záhreb zvíťazili v sobotňajšom zápase na ľade Jugry Chanty-Mansijsk tesne 2:1 po predĺžení. Slovenský obranca Ivan Švarný si pripísal prvý bod v sezóne za asistenciu, no jeho Dinamu Minsk to na výhru nestačilo, keď prehralo na ľade Neftechimiku Nižnekamsk 4:5 pp.

Jugra Chanty-Mansijsk - Medveščak Záhreb 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Góly: 34. Magogin (Sergejev, Pepeľajev) - 17. Matt Anderson (Flood, Palushaj), 64. Bill (Mathieu Carle)

Neftechimik Nižnekamsk - Dinamo Minsk 5:4 po predĺžení (1:0, 2:2, 1:2 - 1:0)
Góly: 27. a 35. Chochrjakov (druhý z tr. strieľania), 19. Koroľuk (Jevsejenkov, Bilalov), 51. Rybin (Žukov), 63. Stapleton (Belov) - 28. Szczechura (Šinkevič, Kaľužnij), 32. Linglet (Vesce, ŠVARNÝ), 48. Linglet (Ellison), 60. Ellison (Linglet, Cheechoo)

Lada Togliatti - Atlant Mytišči 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 56. Nikitenko (Zaťovič), rozh. sam. nájazd Nikitenko - 28. Černov (Engqvist)

Viac o téme: Dinamo Minsk Ivan Švárny
  • Zdroj: TASR, SITA