VIDEO Nádherný gól Kucku pri výhre Janova: Takýmto exportným zásahom pečatil triumf v Udinese

Juraj Kucka nádherným gólom spečatil triumf Janova v UdineJuraj Kucka nádherným gólom spečatil triumf Janova v Udine Zdroj: facebook/genoaCFCofficial

RÍM - V stretnutí 10. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazil Janov na ihrisku Udinese 4:2. Slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka prišiel na ihrisko v 71. minúte a tri minúty pred koncom riadneho hracieho času strelou z hranice veľkého vápna spečatil triumf hostí.

Bojnický rodák si prvý gól v prebiehajúcom ligovom ročníku pripísal prudkou strelou spoza šestnástky, ktorá sa od brvna odrazila za chrbát bezmocného gólmana domácich Orestisa Karnezisa.

Janovčania potvrdili dobrú formu z minulého kola. V ňom ako vôbec prvé mužstvo v tejto sezóne Serie A zdolali lídra Juventus Turín. Po nedeľňajšej výhre poskočili v neúplnej tabuľke na 5. miesto.

Udinese - FC Janov 2:4 (2:2)
Góly: 1. Di Natale, 41. Widmer - 21. Marchese, 24. Falque, 54. Matri, 87. KUCKA