VIDEO Nešetrný zákrok na hviezdneho Seguina: Dallas prišiel o troch útočníkov

Tyler SeguinTyler Seguin

DALLAS - Za domáce piatkové víťazstvo 2:0 nad Floridou zaplatil klub Dallas Stars zo zámorskej hokejovej NHL vysokú daň v podobe zranenia troch hráčov. Zápas totiž nedohrali útočníci Tyler Seguin, Aleš Hemský a Patrick Eaves.

Tretí najproduktívnejší hokejista aktuálnej sezóny profiligy Seguin doplatil na tvrdosť súperovho obrancu Dmitrija Kulikova z III. tretiny, Rus dostal v súboji skončil a môže očakávať ďalší postih od vedenia súťaže.Hemský zamieril do šatne pre problémy v dolnej časti tela už v prvej dvadsaťminútovke a Eaves sa po zásahu pukom do hlavy porúčal necelú minútu po Seguinovom zranení. Všetci traja necestujú s Dallasom na sobotňajší duel v Denveri proti Coloradu, Seguina čakajú ďalšie vyšetrenia a tie odhalia vážnosť zranenia. Správu priniesol oficiálny web NHL.com.

Viac o téme: Dallas Stars Tyler Seguin Aleš Hemský