VIDEO Atlético zakončilo úspešný týždeň: Navrátilec Torres sa dočkal ligového zásahu

Fernando Torres sa dočkal ligového zásahuFernando Torres sa dočkal ligového zásahu Zdroj: facebook Atlética Madrid

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 28. kola španielskej Primera División nad Getafe 2:0. Domáci sa triumfu dočkali po troch ligových remízach za sebou.

Vôbec po prvýkrát po svojom návrate do materského klubu sa v lige trafil útočník Fernando Torres. Bývalý hráč Chelsea a Liverpoolu si po troch minútach naskočil na priamy kop Kokeho a hlavou otvoril skóre. Aj druhý gól Atlética padol po priamom kope Kokeho, predĺženie Jiméneza tentokrát do brány dostal Tiago Mendes.

Zverenci Diega Simeoneho majú za sebou úspešný týždeň. V utorok postúpili do štvrťfinále Ligy majstrov a sobotné výhrou ukončili trojzápasový sériu remíz v Primera Division. Za treťou Valenciou si Atlético udržuje jednobodovú stratu, naopak piatej Seville odskočilo na sedem bodov.

Levante - Celta Vigo 0:1 (0:0)
Gól: 86. Charles, 11.463 divákov

Atlético Madrid - Getafe 2:0 (2:0)
Góly: 3. F. Torres, 44. Tiago Mendes

Rayo Vallecano - FC Málaga 1:0 (1:0)
Gól: 22. Kakuta, ČK: 74. Angeleri (Malaga), 9110 divákov

Viac o téme: Getafe Fernando Torres Atlético Madrid Tiago Mendes
  • Zdroj: SITA, ČTK, TASR