VIDEO Tak toto je možné iba v Rusku: Hokejoví tréneri si to rozdali v hromadnej bitke!

Tréner Andrej Razin pri bitke s koučom súpera prišiel o vrchnú časť oblečeniaTréner Andrej Razin pri bitke s koučom súpera prišiel o vrchnú časť oblečenia Zdroj: latestnewsresource.com

TVER - V treťom dueli semifinálovej série ruskej ligy MHL medzi klubmi THC Tver a HC Izhstal sa odohral veľmi zaujímavý moment, ktorý sa v posledných dňoch stal hitom internetu. Zápas musel byť prerušený na začiatku druhej tretiny, kedy sa na striedačkách obidvoch tímov strhla hromadná bitka.

Andrej Razin a jeho trénerský náprotivok Alexej Zhdahin boli hlavnými iniciátormi hromadnej "mastenice", ktorá vypukla po nervóznom konflikte. Po súboji sa Razin objavil na ľadovej ploche vyzlečený do polpása a na jeho tvári bolo vidieť stopy po zápase. Kouč sa snažil odviesť svoj tím do šatne, rozhodcovia ho napokon presvedčili aby duel mohol po prerušení pokračovať.

"Je to šialené. Myslím si, že tréner bude čeliť diskvalifikácii," uviedol riaditeľ HHL Herman Skorodumov. Izhstal napokon duel vyhral 3:2 po predĺžení a zvýšil tak vedenie v sérii už na 3:0.

Viac o téme: Andrej Razin HC Izhstal THC Tver Alexej Zhdahin
  • Zdroj: športky