Kolčák možno napokon zostane v Poľsku: Strelil gól a uvažuje sa na ďalšom hosťovaní!

Kristián KolčakKristián Kolčak Zdroj: SITA

BIELSKO-BIALA - Ešte koncom júna to vyzeralo, že Kristián Kolčák ukončí pôsobenie v poľskom futbalovom klube Podbeskidzie Bielsko-Biala a po hosťovaní sa vráti do materského Slovana Bratislava.

Vedenie "goralov" vtedy informovalo, že si na slovenského defenzívneho univerzála neuplatní opciu. Situácia sa však zmenila, Podbeskidzie by s Kolčákom chcelo naďalej spolupracovať. Podľa portálu sportowefakty.pl v týchto dňoch prebiehajú rokovania medzi klubmi ohľadom predĺženia hráčovho hosťovania. Uvedený zdroj informoval, že celú záležitosť by mohli čoskoro uzavrieť, pričom dodal, že Podbeskidzie si nemôže finančne dovoliť kúpiť Kolčáka natrvalo.

Kolčák zamieril do Poľska počas zimnej prestávky v sezóne 2014/2015. V priebehu jarnej časti ostatného ročníka nastúpil v 17 súťažných stretnutiach.

Dvadsaťpäťročný Bratislavčan rozhodol jediným gólom stredajší prípravný zápas Podbeskidzia proti českému MFK Frýdek-Místek (1:0).

Viac o téme: Kristián Kolčák