VIDEO City rozprášilo Vietnam hokejovým výsledkom: Sterling strelil 2 góly za 12 minút

Raheem SterlingRaheem Sterling Zdroj: Instagram

HANOJ - Futbalisti Manchestru City vyhrali v pondelňajšom prípravnom zápase v Hanoji nad vietnamskou reprezentáciou vysoko 8:1. Dva góly v priebehu 12 minút strelil Raheem Sterling, ktorý žiari po prestupe z Liverpoolu. Po dva presné zásahy zaznamenali aj Aleksandar Kolarov a David Silva.

City vyhrali tri zo štyroch prípravných duelov a rehabilitovali sa čiastočne za prehru 1:4 s Realom Madrid. Najbližšie sa zverenci trénera Manuela Pellegriniho predstavia v sobotu v Nemecku proti Stuttgartu.

Vietnam - Manchester City (Angl.) 1:8 (0:4)
Góly: 90.+ Nguyen van Quyet - 11. a 51. (z pok. kopu) Kolarov, 19. a 31. Sterling, 21. a 65. David Silva, 73. Rony Lopes, 78. Pozo

Viac o téme: Manchester City Raheem Sterling Vietnam