VIDEO Milánske AC uspelo aj bez Kucku: Balotelliho nádherný gól odštartoval prestrelku

Mario Balotelli a Cristian Zapata oslavujú gól milánskeho ACMario Balotelli a Cristian Zapata oslavujú gól milánskeho AC Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti AC Miláno vyhrali v utorňajšom zápase 5. kola talianskej Serie A na ihrisku Udinese 3:2. V drese hostí nefiguroval ani na súpiske slovenský stredopoliar Juraj Kucka, ktorý je podľa portálu football-italia.net zranený.

"Rossoneri" viedli po prvom polčase 3:0. Skóre otvoril už v 5. minúte krásnou strelou z priameho kopu útočník Mario Balotelli a potom pridali ďalšie zásahy Giacomo Bonaventura a Cristian Zapata. Domáci futbalisti v druhom polčase znížili na rozdiel jedného gólu zásluhou Badua a Duvana Zapatu, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

Trénerovi "rossoneri" Sinišovi Mihajlovičovi nebol k dispozícii ani krajný obranca Ignazio Abate. Podľa televíznej stanice Rai Sport sa spomenuté duo zranilo v sobotňajšom zápase proti Palermu (3:2).

Udinese - AC Miláno 2:3 (0:3)
Góly: 51. Agyemang-Badu, 58. D. Zapata - 5. Balotelli, 10. Bonaventura, 45.+ C. Zapata, ČK: 90.+ Fernandes (Udinese) po druhej ŽK.

Viac o téme: Mario Balotelli AC Miláno Juraj Kucka Calcio Udinese