VIDEO Búrlivák Costa opäť v akcii: Za zosmiešnenie spoluhráčov poriadna kritika

Diego Costa
Diego Costa

LONDÝN - Zložil si ruky pod hlavou a tváril sa, že spí. Tak reagoval španielsky futbalista Diego Costa pri defenzívnej chybe svojich spoluhráčov z FC Chelsea, ktorá viedla k vedúcemu gólu Leicestru City v pondelkovom zápase 16. kola anglickej Premier League. Leicester napokon triumfoval po výsledku 2:1 a opäť sa dostal na čelo tabuľky.

'Netímové' gesto španielskeho útočníka kritizoval bývalý anglický reprezentant Jamie Carragher. "Nič nie je horšie pre morálku mužstva. Zosmiešnil spoluhráčov a to sa nerobí. Navyše Costa nemá čo hovoriť, on je zaspatý celý čas. V porovnaní s minulou sezónou je iba svojím tieňom," uviedol Carragher.

Kríza londýnskej Chelsea pokračuje, zverenci trénera Joseho Mourinha sú po deviatej prehre v sezóne na 16. mieste v tabuľke. Podľa Carraghera je evidentný rozpor medzi hráčmi a koučom Mourinhom. "Teraz je na (majiteľovi) Romanovi Abramovičovi, na ktorú stranu sa postaví. Buď podrží trénera alebo hráčov. Myslím, že neexistuje možnosť, že táto skupina hráčov a súčasný tréner môžu v dlhodobejšom koncepte úspešne spolupracovať. Niečo sa musí zmeniť," dodala legenda FC Liverpool.


Tagy: FC Chelsea Jamie Carragher Diego Costa Leicester City

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA, video: Youtube

DISKUSIA