VIDEO Bayern nečakane neuspel: Mníchovský gigant nestačil na druholigistu!

Bayern nečakane nestačil na druholigové KarlsruheBayern nečakane nestačil na druholigové Karlsruhe Zdroj: facebook

KARLSRUHE - Futbalisti úradujúceho šampióna a suveréna prebiehajúcej sezóny nemeckej I. bundesligy Bayernu Mníchov značne nečakane neuspeli v sobotňajšom prípravnom stretnutí na pôde druholigového SC Karlsruhe. Domácemu mužstvu pomohlo k cennému víťazstvu 2:1 vylúčenie Jéroma Boatenga v 73. minúte, následne nariadený pokutový kop premenil azerbajdžanský útočník Dimitrij Nazarov.

Jediný gól Bayernu strelil v 21. minúte Čiľan Arturo Vidal, ktorý vyrovnal na priebežných 1:1, keďže o štyri minúty skôr otvoril skóre Boubacar Barry.

Aktuálny líder najvyššej nemeckej súťaže Bayern má pod taktovkou Pepa Guardiolu, ktorý klub opustí po konci sezóny, namierené za štvrtým titulom v sérii. Bavorský klub vstúpi do druhej polovice súťažného ročníka I. bundesligy piatkovým stretnutím na ihrisku Hamburgu.

Viac o téme: Pep Guardiola Arturo Vidal FC Bayern Mníchov SC Karlsruhe