Demjan v Poľsku otvoril skóre, Jendrišek vyrovnal

Erik JendrišekErik Jendrišek Zdroj: Facebook - MKS Cracovia SSA

VARŠAVA - Skóre sobotňajšieho zápasu 23. kola poľskej futbalovej ligy Podbeskidzie Bielsko-Biala - Lech Poznaň otvoril slovenský útočník domácich Róbert Demjan a prispel tak k ich vysokému víťazstvu 4:1.

Vyrovnávajúci gól Cracovie Krakov hosťujúcej na ihrisku Termalice Bruk-Bet Niecziecza dal v 76. minúte Erik Jendrišek, ktorý tak svojmu mužstvu zachránil bod za remízu 1:1. Na vedúci gól Termalice pritom v 56. minúte prihral ďalší Slovák Patrik Mišák.

Výsledky 23. kola:
Korona Kielce - Lechia Gdansk 4:2 /za Lechiu do 51. minúty hral L. Haraslin/,
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Lech Poznaň 4:1 /za Podbeskidzie hral celý zápas J. Piaček, do 79. min. R. Demjan + 17. min gól, od 79. min nastúpil S. Štefánik/,
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia Krakov 1:1 /za Termalicu hral celý zápas D. Pleva + ŽK, do 61. min P. Mišák a do 85. min M. Juhar - za Cracoviu celý zápas hral E. Jendrišek + 76. gól/

Viac o téme: Erik Jendrišek Róbert Demjan