Premožiteľ Slovana priťahuje pozornosť: Lístky na šláger KHL sa vypredali expresne rýchlo

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: Facebook - KHL

MOSKVA - Iba v nedeľu s skončilo druhé kolo play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a už v utorok sa začína tretie. V Moskve o 17.30 h SEČ sa začne finálová séria Západnej konferencie medzi CSKA Moskva a SKA Petrohrad.

Ide o reprízu rovnakej fázy spred roka. Úspešnejší bol vtedy SKA a ten napokon vyhral Gagarinov pohár. CSKA je teraz favorit, keďže sa stal aj víťazom základnej časti. Ide o veľmi prestížne zápasy, čo len potvrdila skutočnosť, že domáce súboje Petrohradu sa vypredali za sedem minút.

Vo finále Východnej konferencie si zmerajú sily Ufa a Magnitogorsk, séria sa začne v stredu 23. marca. Postupujúce mužstvá z tejto fázy si od 7. apríla zmerajú sily v sérii hranej na štyri víťazstvá o Gagarinov pohár. V tejto časti KHL už nie je v hre o cennú trofej ani jeden slovenský hokejista.

Viac o téme: SKA Petrohrad CSKA Moskva