Predkolo Ligy majstrov prinieslo ďalšie zápasy: Do akcie zasiahli aj Šesták s Gregušom

Stanislav ŠestákStanislav Šesták Zdroj: bursaspor.org.tr

ASTANA - Futbalisti FC Astana remizovali v stredajšom dueli 2. predkola Ligy majstrov 2016/2017 na pôde Žalgirisu Vilnius 0:0. Hoci sa účastník skupinovej fázy uplynulej edície gólovo nepresadil, v budúcotýždňovej domácej odvete má postupové tromfy vo svojich rukách.

Za postupom do 3. predkola ideálne vykročil Ludogorec Razgrad. Bulharský šampión rozhodol o triumfe 2:0 nad FK Mladosť Podgorica už v prvom polčase, keď sa najskôr v 13. minúte presadil z penalty Cosmim Moti a následne z hry aj Jody Lukoki. Odvety sú na programe budúci týždeň v utorok a v stredu.

2. predkolo LM - prvé zápasy:

Rosenborg Trondheim BK - IFK Norrköping 3:1 (0:0)
Góly: 48. Eyjolfsson, 62. Helland, 65. De Lanlay - 70. Andersson

Žalgiris Vilnius - FC Astana 0:0

PFC Ludogorec Razgrad - FK Mladosť Podgorica 2:0 (2:0)
Góly: 13. Moti (z 11 m), 26. Lukoki

FC Crusaders - FC Kodaň 0:3 (0:2) - Ján Greguš (Kodaň) hral od 59. min.
Góly: 6. Santander, 40. Cornelius, 53. Falk

FK Partizani Tirana - Ferencváros Budapešť 1:1 (0:0) - Stanislav Šesták (Ferencváros) hral od 66. min.
Góly: 48. Fili - 71. Böde

Viac o téme: Stanislav Šesták FC Kodaň Ján Greguš Ferencváros Budapešť