FOTO Sexi plavkyňa ohúrila zahraničné médiá: Páni, najkrajší zadoček v Riu patrí Slovenke!

Katarína Listopadová ohúrila sexi pozadím zahraničné médiá
Katarína Listopadová ohúrila sexi pozadím zahraničné médiá

BRATISLAVA - Olympiáda v brazílskom Riu síce ešte ani nezačala, no Slovensko sa už teraz má čím popýšiť. Naša plavecká reprezentantka Katarína Listopadová (23) zaujala viaceré zahraničné médiá, ktoré jej vypracované pozadie postavili na najvyšší piedestál.

Aktuálne študentka práva na súkromnej Paneurópskej vysokej škole bude Slovensko reprezentovať v plaveckých disciplínach na 100 metrov motýlik a 100 metrov znak. Pohľad na fotografie, ktorými zásobuje fanúšikov na sociálnych sieťach rozhodne nenechá chladným žiadneho chlapa. Niektoré z nich si môžete prehliadnuť v našej galérii TU. Najmä jej vymakané pozadie je doslova neprehliadnuteľné a samozrejme neuniklo pozornosti zahraničných médií. 

Renomované webové portály totalprosports.com, dailycaller.com, bustedcoverage.com, tigerdroppings.com, brobible.com vyzdvihujú predovšetkým sexi zadoček mladej Slovenky a stavajú ho na najvyšší piedestál. Do olympijskej dediny by mala Listopadová spoločne so zbytkom výpravy doraziť v prvý augustový deň, kedy Slovákov čaká slávnostné vztýčenie slovenskej vlajky. Veríme, že sexi Bratislavčanka potvrdí v Brazílii dobrú formu. 

 


Tagy: Katarína Listopadová

Zdroj:
športky
Foto:
instagram.com/katarina_listopadova/

DISKUSIA