VIDEO Obrovská blamáž v priamom prenose: Austrálčanka sa stala hitom internetu!

Inkriminovaný moment
Inkriminovaný moment

RIO DE JANEIRO - Olympiáda je plná zaujímavých a pútavých momentov. Aj na takomto významnom podujatí sa však dejú naozaj bizarné situácie.

Jednu takú predviedla kapitánka austrálskych futbalistiek, na ktorej sa momentálne zábava celý svet. Počas ošetrovania brankárky sa chcela iba napiť, lenže nevinné osvieženie sa nečakane zmenilo na poriadnu blamáž. A televízne kamery všetko zaznamenali. Odteraz už bude určite vedieť, z ktorej strany fľaše sa má piť. Aj bez upozornenia spoluhráčky.

Vtipná situácia sa stala počas štvrťfinálového zápasu. Do semifinále postúpili favorizované Brazílčanky, ale aj tie sa v Belo Horizonte s Austrálčankami dosť natrápili a účasť medzi najlepšou štvorkou si vybojovali až v penaltovom rozstrele. Kapitánka a najväčšia hviezda domácich Marta mohla byť smutnou hrdinkou duelu.

V závere predĺženia jej strelu skvele zlikvidovala brankárka súperiek a potom v piatej sérii nepremenila svoju jedenástku. Rovnako však neuspela ani Katrina Gorryová a potom v ôsmej sérii zneškodnila brankárka Barbara pokus Allany Kennedyovej. Brazílčanky sa v semifinále stretnú so Švédkami. Druhú dvojicu tvoria Kanada a Nemecko.


Tagy: Brazília Austrália

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
twitter.com, Video: twitter.com

DISKUSIA