VIDEO Klopp vyvádzal ako odtrhnutý z reťaze: Z gólov šalel viac ako samotní strelci

Jürgen KloppJürgen Klopp Zdroj: SITA

LONDÝN - Aj vďaka tomuto ho ľudia majú radi. Kouč Liverpoolu Jürgen Klopp včera explodoval radosťou pri všetkých góloch svojich zverencov. Tí odohrali napínavý úvodný zápas na Emirates Stadium proti Arsenalu Londýn.

Klopp je známy svojimi vášnivými reakciami a fanúšikom to je očividne sympatické. Pri prvom zásahu Coutinha sa nemecký lodivod ešte držal na uzde. Pravdepodobne kvôli tomu, že išlo o vyrovnávajúci na 1:1. Avšak druhý gól Lallanu ho už nenechal chladným. Liverpool sa dostal do vedenia 2:1 a celá lavička bola na nohách. Sympatický kouč pri oslavách stratil až okuliare.

Ďalší gól pridal opäť Brazílčan Coutinho. Avšak štvrtá a zároveň víťazná trefa padla v 63. minúte po krásnom sóle novej akvizície "The Reds". Mané vyškolil obranu Arsenalu a ľavačkou umiestnil loptu za Čechov chrbát. Strelec v rámci gólovej oslavy vyskočil Kloppovi na chrbát. Aby toho nebolo málo, nemecký tréner si dal sám facku, pri ktorej mal na tvári výraz a lá "čo ti šibe, to bol aký gól!"

Jeho zverenci triumfovali v šlágri kola 4:3 a zaznamenali tak úspešný vstup do novej sezóny. Arsenal sa vzchopil neskoro a ani dva góly v druhom dejstve mu nestačili na body. Mrzieť ho môže nepremenená penalta Walcotta ešte v prvom polčase.

Viac o téme: Jürgen Klopp Liverpool FC
  • Zdroj: športky