VIDEO Senzácia z Nemecka: Šesťnásobný ligový šampión skončil na štíte treťoligistu!

Brémy hneď v prvom kole pohára senzačne skončili na štíte treťoligistuBrémy hneď v prvom kole pohára senzačne skončili na štíte treťoligistu Zdroj: twitter.com/werderbremen_en

BERLÍN - Futbalisti nemeckého prvoligistu Werderu Brémy vypadli v nedeľu v úvodnom kole Nemeckého pohára, keď ich vyradil treťoligový Sportfreunde Lotte. Informovala agentúra DPA.

Šesťnásobný nemecký šampión prehral na ihrisku outsidera 1:2. Toho dostal do vedenia Matthias Rahn už v 8. minúte, no na konci prvého polčasu vyrovnal Zlatko Junuzovič. V 54. minúte na radosť domácich fanúšikov prišiel rozhodujúci moment, keď rozhodol Andre Dej. Hostia prišli ešte v 82. minúte o vylúčeného Fina Bartelsa a v Pohári DFB skončili hneď na začiatku.

Viac o téme: Werder Brémy Sportfreunde Lotte