FOTO Na Slovákov čakalo veľké prekvapenie: Od Sagana by sa mohli inšpirovať

Peter Sagan prišiel podporiť slovenských hokejistovPeter Sagan prišiel podporiť slovenských hokejistov Zdroj: instagram - mgaborik12

MONTREAL - Keď už preteká v Kanade, prečo sa nezastaviť u hokejistov, povedal si Peter Sagan a po pretekoch šiel povzbudiť krajanov hokejistov na prípravný duel pred Svetovým pohárom. Po pretekoch v Montreale v rámci kanadského turné World Tour Grand Prix Cycliste, kde skončil Peter Sagan druhý, zbehol na zápas Tímu Európy proti mladíkom z Tímu Severnej Ameriky.

Saganovi víťazstvo ušlo len tesne, horšie na tom boli hokejisti, ktorí prehrali 4:7. Pre Tím Európy, v ktorom nastupuje šesť slovenských reprezentantov, to bola už druhá prehra v príprave.

Po zápase slovenský cyklistický fenomén skočil do šatne, kde na chvíľu prehodil pár slov s krajanmi a stretnutie zvečnili na fotografii. Dvadsaťšesťročný Žilinčan bol v dobrej nálade a s hráčmi sa porozprával aj o nepríjemnej prehre pred začiatkom Svetového pohára.

Ostáva len dúfať, že po dvoch prehrách v príprave chlapci vedia, na čom treba popracovať a na turnaji už uvidíme úplne iný tím a úplne iné výkony. Práve v otázke rýchlosti by im mohol byť slovenský rýchlik Peter Sagan veľkou inšpiráciou. V tomto smere boli nedostatky najviac badateľné.

Viac o téme: Jaroslav Halák Peter Sagan Marián Hossa Marián Gáborík Peter Bondra Tomáš Tatar
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: instagram - mgaborik12
  • Zdroj: športky

Súvisiace články