VIDEO Petrohrad v šlágri zdolal moskovské CSKA, famózna záverečná tretina čínskeho nováčika

Gólové oslavy hokejistov PetrohraduGólové oslavy hokejistov Petrohradu Zdroj: ska.ru

MOSKVA - Hokejisti Torpeda Nižnij Novgorod triumfovali vo štvrtkovom dueli KHL na ľade Amuru Chabarovsk 1:0. O jediný presný zásah sa v 34. minúte postaral Dmitrij Šulenin. Z rovnakého triumfu sa tešili aj hokejisti Admiralu Vladivostok. Tri body im v stretnutí proti HC Soči vystrieľal Robert Sabolič.

V najväčšom šlágri si domáci Petrohrad poradil s moskovským CSKA, keď o triumfe SKA rozhodli Širokov a Plotnikov.

Amur Chabarovsk - Torpedo Nižnij Novgorod 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 34. Šulenin

Admiral Vladivostok - HK Soči 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól: 4. Sabolič

Červená hviezda Kchun-lun - Spartak Moskva 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Góly: 17. a 53. Järvinen, 49. Viklund, 59. D. Fleury - 23. Nikoncev, 40. Stoa

Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2:1 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 20. J. Medvedev, rozhodujúci sam. nájazd Lemťugov - 8. Šumakov

Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk 4:3 (0:2, 2:0, 2:1)
Góly: 28. Dmitrij Kazionov, 30. Mozjakin, 42. Jan Kovář, 60. Ch. Lee - 18. A. Petrov, 20. Szczechura, 56. Kirill Koľcov

Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 po sam. nájazdoch (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 12. P. Mullen, 18. Gillies, rozhodujúci sam. nájazd Shugg - 8. Korškov, 11. Mosaľov

Dinamo Minsk - Viťaz Podoľsk 2:3 po predĺžení (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Góly: 34. Klinkhammer, 59. Gragnani - 5. a 40. Aaltonen, 65. Golovkov

SKA Petrohrad - CSKA Moskva 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 18. S. Širokov, 60. S. Plotnikov

Viac o téme: SKA Petrohrad CSKA Moskva
  • Zdroj: SITA, TASR, športky