VIDEO Brazília sa strachovala o Neymara: Chcel dávať jasličky, skončil celý zakrvavený!

Neymar skončil so zakrvavenou tvárouNeymar skončil so zakrvavenou tvárou Zdroj: SITA

NATAL - Päť gólov uštedrili futbalisti Brazílie súperom z Bolívie v súboji 9. kola juhoamerickej časti kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2018 do Ruska. Najväčšiu zásluhu na výsledku mal Neymar, ktorý jeden gól dal a na ďalšie dva prihrával. Fanúšikovia ho však nevideli iba radovať sa. O svoj klenot sa strachovali, keď sa skončil celý zakrvavený.

V Arene das Dunas v Natale bolo rozhodnuté už po prvom polčase, keď sa presadili Neymar (10.), Philippe Coutinho (25.), Filipe Luis (38.) a Gabriel Jesus (43.). Po prestávke pečatil na 5:0 v 75. min Roberto Firmino.

Počas zápasu najviac zabával divákov práve Nemyar. To sa mu aj v jednom momente vypomstilo. V 64. minúte, keď už bolo prakticky o výsledku rozhodnuté, fanúšikom chcel ukázať ďalší kúsok v podobe jasličiek, ale tie mu nevyšli podľa predstáv. Hráč Bolívie mu v súboji uštedril úder lakťom do tváre. Dvadsaťštyriročný Brazílčan skončil na zemi so zakrvavenou tvárou a v opatere zdravotníkov. Hviezdu Barcelony následne v 69. minúte vystriedal Willian.

Jeho gól bol tristým v jeho kariére. Zároveň domáci útočný klenot videl tretiu žltú kartu, čo znamená, že najbližší utorok proti Venezuele bude tímu chýbať.

Viac o téme: Brazília Neymar
  • Zdroj: športky, SITA