VIDEO Noc plná prekvapení: Hviezdny Panarin zaznamenal hetrik Gordieho Howea

Scottie Upshall (vľavo) sa pobil s Artemijom PanarinomScottie Upshall (vľavo) sa pobil s Artemijom Panarinom

ST. LOUIS - Tím plný hviezd napĺňa očakávania a valcuje jedného súpera za druhým. Nik sa mu nemôže v momentálnej forme rovnať. Po ofenzívnej stránke Blackhawks ťahajú Patrick Kane, Arťom Anisimov, Artemij Panarin či Marián Hossa. Vzadu všetko istí v skvelej forme chytajúci brankár Corey Crawford. Po nočnom triumfe nad domácimi Blues zvíťazilo Chicago už v šiestich zápasoch v rade.

V stretnutí pútal najviac pozornosti 25-ročný Artemij Panarin, ktorý zaznamenal hetrik Gordieho Howea. Pri Hossovom góle si pripísal asistenciu, v tretej tretine zhodil rukavice a v predĺžení rozhodol gólom o triumfe Blackhawks. To však nebolo jediné nočné prekvapenie. Všetky zápasy totiž potrebovali extra čas. Predĺženie sme videli aj v zápase Columbusu s Anaheimom (3:2pp) a súboj Buffala s Ottawou rozhodli až nájazdy (1:2sn).

Panarin pri svojom víťaznom góle najskôr dlhšie podržal puk na hokejke, počkal si na správny moment a strelou zápästím nedal Allenovi šancu. Strela nemohla byť umiestnená lepšie.

Talentovaného Rusa vidíme často zbierať body, no v bitkách je nováčik. Počas leta však absolvoval časté boxerské tréningy, takže má čo ponúknuť aj v tomto smere. V pästnej výmene sa ocitol pár minút pred koncom zápasu so Scottiem Upshallom. Bolo to pomerne vyrovnané, zahanbiť sa nedala ani jedna strana.

Viac o téme: St. Louis Blues Chicago Blackhawks Artemij Panarin Scottie Upshall
  • Zdroj: športky