VIDEO Atlético Madrid môže zúriť na rozhodcov: Greizmanna obrali o jasný gól!

Antoine GreizmannAntoine Greizmann Zdroj: SITA

Futbalisti Barcelony sa v semifinálovej odvete španielskeho Kráľovského pohára zahrávali s ohňom. Zverenci trénera Luisa Enriqueho dohrávali bez dvojice vylúčených hráčov, do boja o trofej ich však posunula aj remíza 1:1 s Atléticom Madrid, keďže pred týždňom vyhrali u súpera 2:1.

Barcelona si z Madridu odniesla výbornú východiskovú pozíciu a po prvom polčase ešte viac zvýšil jej postupové šance gól Luisa Suáreza.

V 58. minúte však putoval pod sprchy Sergio Roberto a následne sa z vyrovnania radoval Antoine Griezmann, jeho regulárny gól však rozhodcovia neuznali pre postavenie mimo hry. Francúzsky reprezentant totiž pri parádnej akcii vôbec nestál v ofsajde.

Katalánsky klub sa do finále prebojoval štvrtýkrát v rade, 27. mája bude jeho súperom úspešnejší z druhej semifinálovej dvojice, ktorú tvoria Celta Vigo a Alavés (prvý zápas 0:0)

Viac o téme: FC Barcelona Atlético Madrid Antoine Greizmann