Zamilované odkazy svetových tenistiek: Pozrite sa, ako slávili sviatok zaľúbených

Víťazka WTA Finals v Singapure 2016 a piata najlepšia tenistka sveta Dominika Cibulková po prílete na Letisko Viedeň-SchwechatVíťazka WTA Finals v Singapure 2016 a piata najlepšia tenistka sveta Dominika Cibulková po prílete na Letisko Viedeň-Schwechat Zdroj: SITA

BRATISLAVA - V utorok sa oslavoval sviatok sv. Valentína a tenisová asociácia WTA si pre fanúšikov pripravila zaujímavý príspevok týkajúci sa známych svetových tenistiek. Tie sa prostredníctvom sociálnych sietí podelili so svojimi priaznivcami o momenty z toto sviatku.

Naša slovenská tenistka Dominika Cibulková neprispela žiadnou fotografiou spojenou so sv. Valentínom, pretože sa pravdepodobne radšej venovala tréningu. A oplatilo sa, keďže v dnešnom zápase zvíťazila nad Ruskou Anastasiou Pavľučenkovovou za 137 minút 7:5, 2:6, 6:2 v stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA Premier Qatar Total Open v katarskej Dauhe. 

Jej "kolegyne" však na sviatok zamilovaných nezabudli a viaceré pridali na sociálne siete svoju fotku. Našli sa však aj také, ktoré momentalne nemajú partnera a tento deň teda pre ne nemal veľký význam. 

 

 
 
Viac o téme: Dominika Cibulková Jarmila Wolfe Laura Robson Genie Bouchard
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA, twitter
  • Zdroj: športky

Súvisiace články